Медичний порталУстановиКиївКлінікаГінекологічна клініка "Леда"
Гінекологічна клініка Леда

Гінекологічна клініка "Леда"

Клініка , Косметологія, Лікувально-діагностичний центр, Жіноча консультація, Лабораторія

вул. Вишгородська, 20/1, оф. 33 , Київ, Київська область
П-Сб: 9.00 - 20.00 за попереднім записом
+38 (044) 468-82-51
+38 (044) 430-97-58
+38 (044) 36-117-36
+38 (050) 310-08-81
leda@leda-clinic.com.ua
Сховати карту

Про установу

Працюючи з 2003 р. Гінекологічна клініка "ЛЕДА" надає повний комплекс медичних послуг обстеження та лікування:
- Безпліддя;
- Гінекологічних захворювань;
- Захворювань, які передаються статевим шляхом;
- Патологій шийки матки;
- Фіброміом, полікістозу;
- Гормональних та клімактеричних порушень; - консультації з приводу планування сім'ї та багато іншого.
Медико-психологічна підготовка вагітних до пологів і післяпологовий період проводиться в "школі майбутніх батьків".
У своїй роботі ми використовуємо сучасні методи лікування. У нас ви маєте можливість пройти ультразвукове дослідження з наданням фото та відеозаписи. Лабораторну діагностику більш ніж 500 видів аналізів. Ми співпрацюємо з лабораторіями, які мають акредитацію, тому гарантуємо достовірність інформації за результатами аналізів пацієнтів.
При обстеженні і лікуванні патологій шийки матки для демонстрації ефективності лікування ми використовуємо кольпоскопічне обстеження з візуальним відображенням на екрані телевізора або монітора комп'ютера. Це дає можливість, по-перше, підняти ефективність діагностики та лікування, по-друге, дає можливість пацієнтці приймати участь в обговоренні результатів обстеження та лікуванні. Клієнт має свою електрону версію медичної карти.
Гінекологічна клініка "ЛЕДА" пропонує консервативне лікування запальних гінекологічних захворювань та хронічних інфекцій, в тому числі фонових захворювань, що викликають доброякісні пухлини і безпліддя.
Завдяки такому підходу більше 80% жінок, які звертаються до нас з приводу доброякісних новоутворень, отримали консервативне лікування з достатнім ефектом та уникли хірургічного втручання.
Клініка володіє своїми методиками і підходами до лікування менструальних розладів, доброякісних процесів шийки матки (ерозії, ендо-та екзоцервіціти). Ці методи володіють значною ефективністю.
Відносно цінової політики підприємства, вартість обстеження коливається від 160.00 до 350.00 грн. це включає прийом лікаря, консультацію і всі необхідні аналізи аж до ДНК дослідження. Призначення лікування від 5О, ГО до 3ОО, ГО грн. в залежності від тяжкості захворювання. Також ми можемо запропонувати обсследованіе і лікування сімейної пари. Лікування проводиться в денному стаціонарі в повному обсязі окрім хірургічних втручань. Також ви маєте можливість отримати знижку на всі види послуг.

Фахівці

Гінеколог

Акушер

Спеціалісти

Акушер, Гінеколог, Хірург, Спеціаліст УЗД, Дерматолог, Венеролог

Відгуки про Гінекологічна клініка "Леда"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук