Медичний порталУстановиДонецькВетклінікаДонецький Ветеринарний Діагностичний Центр INVEKA
Донецький Ветеринарний Діагностичний Центр INVEKA

Донецький Ветеринарний Діагностичний Центр INVEKA

Ветклініка , Діагностичний центр

вул. Разенкова, 23-А , Донецьк, Донецька область
Пн- Пт: 10.00-19.00, Сб-Нд: 10.00-18.00
+38 (062) 341-00-00,
+38 (062) 341-09-09
dvdc@dvdc.org.ua
Сховати карту

Про установу

ДВДЦ INVEKA - ветеринарна клініка нового покоління.

Що важливіше - здоров'я людини або здоров'я тварини ?

Ми ставимо знак рівності !

Донецький Ветеринарний Діагностичний Центр INVEKA ( ДВДЦ INVEKA ) - це перша ветеринарну установу України , яке відповідає найвищим Європейським ветеринарним стандартам , при цьому максимально спрямоване на діагностичну складову ветеринарного обслуговування , і оснащено діагностичним обладнанням експертного класу.

ДВДЦ INVEKA - це ветеринарну установу національного масштабу. На базі Центру виявляється повний спектр ветеринарних послуг для домашніх улюбленців , але упор робиться саме на діагностику , так як якісна і своєчасна діагностика захворювань тварин - пункт № 1 в правильному і успішному лікуванні Вашого вихованця . Наш Центр орієнтований на клієнтів , які розуміють важливість діагностичних обстежень в постановці діагнозу , тобто підтримують принцип : спочатку повноцінна діагностика , потім - лікування , і відносяться до здоров'я свого вихованця з максимальною відповідальністю , а до самого тварині - як до повноцінного члена своєї родини.

Наш Центр володіє найширшими діагностичними можливостями , які на сьогоднішній день є унікальними для України . Це рівень High- Level навіть для країн західної Європи. Всі діагностичні дослідження проводяться безпосередньо на нашій базі , і ми не відправимо вас по медичних установах в пошуках потрібного устаткування і до лікарів , які мають украй малий досвід роботи з тваринами або не мають його взагалі. Поєднання ультрасучасного обладнання з висококласними фахівцями з багаторічним досвідом роботи роблять наш Центр номером один в Україні в галузі ветеринарної діагностики .

Ще одна дуже важлива відмінна риса нашого Центру - кожен день в клініці проводяться консиліуми по всім пацієнтам за день за участю всього лікарського персоналу , на якому обговорюються всі клінічні випадки , обговорюється кожен пацієнт і , при необхідності , коригується діагностична та лікувальна тактика . Це дуже важливий момент , який дозволяє звести до мінімуму можливі індивідуальні лікарські неточності у веденні пацієнта. Рішення, прийняті дорадчим чином , більш точні і правильні . Пацієнти нашої клініки не є пацієнтами окремого ветеринарного фахівця , це пацієнти всього лікарського колективу .

Крім того , на базі нашого Центру проводяться семінари з діагностичним напрямками у ветеринарії , і працюють індивідуальні програми навчання для ветеринарних фахівців .

У приміщенні нашого Центру розташоване затишне кафе , в якому відвідувачі зі своїми вихованцями можуть випити чашечку кави або смачно перекусити в очікуванні результатів обстеження.

Прийом у Центрі ведеться за попереднім записом.

Чекаємо Вас в нашому ветеринарній установі !

Ваші вихованці цього варті!

Фахівці

Ветеринар

Терапевт

Ендокринолог

Хірург

Онколог

Травматолог

Рентгенолог

Спеціаліст УЗД

Офтальмолог (окуліст)

Дерматолог

Психолог

Лаборант

Стоматолог

Кардіолог

Спеціалісти

Ветеринар, Терапевт, Ендокринолог, Психолог, Хірург, Онколог, Травматолог, Офтальмолог (окуліст), Рентгенолог, Спеціаліст УЗД, Дерматолог, Кардіолог, Стоматолог, Лаборант

Відгуки про Донецький Ветеринарний Діагностичний Центр INVEKA

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук