Медичний порталУстановиДонецькНауково-дослідний інститутДонецький науково-дослідний інститут травматології та ортопедії Донецького Державного медичного університету ім. М.Горького
Донецький науково-дослідний інститут травматології та ортопедії Донецького Державного медичного університету ім. М.Горького

Донецький науково-дослідний інститут травматології та ортопедії Донецького Державного медичного університету ім. М.Горького

Науково-дослідний інститут

вул. Артема, 106 , Донецьк, Донецька область
+38 (062) 311-05-08
Fax: (062) 311-06-07
info@dniito.org.ua
Головний лікар
Климовицкий Владимир Гарриевич
Сховати карту

Про установу

Донецький науково-дослідний інститут травматології та ортопедії був організований в Донбасі у 1956 р. за рішенням Ради Міністрів СРСР № 6430 від 1.11.1955 г.і Ради Міністрів УРСР від 23 вересня 1955 р. № 1070 Р. Наказом Міністерства охорони здоров'я УРСР від 27 січня 1956 р. № 48, Харківський науково-дослідний інститут травматології, ортопедії та протезування був реорганізований з перекладом р. в Сталіно (зараз р. Донецьк) на базу Сталінської обласної травматологічної лікарні. Положення про інститут затверджене Міністром охорони здоров'я УРСР 9 травня 1956 р. Інститут став іменуватися «Сталінський науково-дослідний інститут травматології, ортопедії та протезування». У листопаді 1961 р., у зв'язку з перейменуванням міста Сталіно місто Донецьк, інститут був перейменований в Донецький науково-дослідний інститут травматології, ортопедії та протезування.

Надання висококваліфікованої ортопедо-травматологічної допомоги населенню.

Всього в інституті працює 320 співробітників, в т.ч. 58 наукових, з яких 12 докторів, 24 кандидати наук, 95 лікарів. Всі вони володіють сучасними методами діагностики і лікування ортопедо-травматологічних хворих. 

За роки роботи інституту результати дослідження, які проводилися, узагальнені в 140 дисертаціях, з яких 30 є докторськими. Представлені в 2500 публікаціях, серед яких 19 монографій, 18 збірниках наукових праць, понад 100 методичних рекомендаціях, більше 80 патентах на винаходи. 

З 2000 р. в інституті організовано і видається науковий журнал «Травма», сертифікований ВАК України. 

В даний час в інституті працюють 2 академіка, 1 заслужений діяч науки України, 1 заслужений лікар України, 12 докторів медичних наук і професорів, 31 кандидат наук. Крім науково-дослідної роботи, інститут проводить велику роботу в напрямку підготовки та удосконалення лікарів травматологів-ортопедів як для вітчизняної охорони здоров'я, так і зарубіжних країн (Сирія, Палестина, Йорданія, Судан, Нігерія, Ангола та ін., готує наукові кадри (докторантура, аспірантура) для України та іноземних держав. З цією метою виконуються різні форми роботи, робота в науково-опорних пунктах, які розташовані на базі травматологічних відділень області. 

Співробітники інституту курирують дитячий спеціалізований санаторій ім. Н.К. Крупської в р. Маріуполі, а також школи-інтернати для дітей з патологією опорно-рухової системи. 

П'ятдесятиріччя свого створення колектив Донецького НДІ травматології та ортопедії зазначає у розквіті творчих сил, сповнений грандіозних планів на майбутнє, у здійсненні яких не сумнівається.

Спеціалісти

Ортопед-травматолог

Відгуки про Донецький науково-дослідний інститут травматології та ортопедії Донецького Державного медичного університету ім. М.Горького

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук