Медичний порталУстановиДонецькСтоматологіяДонецький "Центр стоматологічної імплантації"
Донецький Центр стоматологічної імплантації

Донецький "Центр стоматологічної імплантації"

Стоматологія

вул. Челюскінців, 69 , Донецьк, Донецька область
Пн-Сб: 9.00 - 20.00
+38 (062) 385-37-77

+38 (095) 730-04-73,
+38 (093) 506-58-02
office@implants.dn.ua
Головний лікар
Матрос-Таранец Игорь Николаевич
Сховати карту

Про установу

Про стоматологічних клініках написано багато, оголошеннями рясніє інтернет-простір. У всіх і лікарі - фахівці і матеріали найкращі і ціни доступні. Але давайте не будемо забувати про те, що стоматологія це насамперед розділ медицини, підлеглий всім процедурам і протоколам. Що стоматолог-терапевт повинен лікувати зуби, хірург - видаляти, ортопед - протезувати. І робити це потрібно у відповідному кабінеті, зі спеціалізованою апаратурою та обладнанням. Що перш ніж приступати до лікування, потрібно скласти картину стану хворого, яка не допустить найменшої ймовірності помилки. Помилки можливою лише тому, що знімок зроблений кілька днів тому в якійсь рентген - лабораторії.

А адже в сучасній медицині стоматологія займає одне з найважливіших місць. І хороша стоматологія в Донецьку мало чим відрізняється від подібних зарубіжних клінік. Високоточне діагностичне обладнання стає нормою, широкий вибір різнопланових матеріалів - закономірністю, а досконалі методики, помножені на вузьку спеціалізацію кожного з стоматологів, дозволяють гарантувати якісне комплексне лікування будь-який з стоматологічних проблем. Це стосується і безболісного лікування та естетичної досконалості, і безпеки всіх процедур.

Одне з найбільш високотехнологічних напрямків у стоматології - протезування зубів імплантатами. Сучасні технології, провідні світові методи і матеріали, професіоналізм фахівців і виправданий результат все це імплантанти. У Донецьку наші пацієнти вже успішно користуються цим методом. У Донецькому "Центрі стоматологічної імплантації" лікування відбувається за всіма правилами сучасної стоматології, з чітким дотриманням медичних протоколів.

Ми допоможемо Вам посміхатися частіше.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Донецький "Центр стоматологічної імплантації"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук