Медичний порталУстановиДонецькЛікувально-діагностичний центрДонбаська асоціація традиційної китайської медицини - Рефлексотерапії

Донбаська асоціація традиційної китайської медицини - Рефлексотерапії

Лікувально-діагностичний центр

вул. Горького, 156 , Донецьк, Донецька область
+38 (062) 345-42-24
+38 (067) 964-98-58
+38 (050) 839-51-66
datcm@mail.ru
Сховати карту

Про установу

Асоціація створена для всіх, хто цікавиться китайською східною медициною.

До 2005 року, основою діяльності асоціації була робота з лікарями рефлексотерапевтами, ми вивчали традиційний синдромний підхід, з застосуванням «готових» рецептів, прописаних в різних джерелах. Для цієї мети був виконаний ряд перекладів: діагноз по пульсу, лікування окремих захворювань на основі синдромів східної медицини, та ін всі ці дослідження були спрямовані на підвищення ефективності лікування різних захворювань. Результатом цієї роботи стало більш точне складання рецептів впливу, що давало непоганий результат при лікуванні неускладненого патології. Але працювати з важкими хронічними захворюваннями з належною ефективністю цей підхід не дозволяв.

Традиційна Китайська Медицина - є найбільшим досягненням китайської народної медицини. В основі якої лежить принцип підтримки балансу Інь Ян, як головний принцип існування космосу, людини і землі. Підтримується баланс кількома способами впливу на людину: "чжень ізю" терапей - укалыванием і прогріванням (припіканням) специфічних точок на шкірі, природне фармакологією (включає рослини, тварин, мінерали), дієтотерапією, ци гун (лікувально-оздоровча) гімнастикою.

Спеціалісти

Рефлексотерапет, Невропатолог

Відгуки про Донбаська асоціація традиційної китайської медицини - Рефлексотерапії

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук