Медичний порталУстановиХарківСтоматологія"ДЛВ-Проект", стоматологія
ДЛВ-Проект, стоматологія

"ДЛВ-Проект", стоматологія

Стоматологія

пр-т Московський, 94, оф. 106 , Харків, Харківська область
+38 (057) 754-66-57
Fax: +38 (057) 752-52-15
clinic@dlv.net.ua
Сховати карту

Про установу

 

Багатопрофільна компанія "ДЛВ-Проект" працює на ринку з 2003 року в місті Харкові.

На даний момент "ДЛВ-Проект" представляє собою:

  • стоматологічну клініку "ДЛВ-Проект"
  • стоматологічну клініку "Clinic +"
  • зуботехническую лабораторію "ДЛВ-Проект"
  • комерційний відділ "ДЛВ-Проект"

З 2010 року ми є клінічною базою кафедри ортопедичної стоматології та ортодонтії Харківської медичної академії післядипломної освіти. Тут лікарі-інтерни отримують теоретичні, практичні навички, досвід, а також відточують свою майстерність, а доктори підвищують кваліфікаційний рівень мають можливість ознайомитися з новинками продукції зуботехнічної лабораторії.

Компанія "ДЛВ-Проект" співпрацює з провідними медичними установами Харкова, України і ближнього зарубіжжя, розвиває співробітництво з науковими співробітниками та лікарями з різних країн. Бере участь як експоненти в стоматологічних виставках.

Стоматологічні клініки "ДЛВ-Проект" і "Clinic +" надають весь спектр терапевтичної, ортопедичної, хірургічної, дитячої стоматології. Кабінети оснащені новітнім обладнанням, що дозволяє застосовувати передові технології на практиці. Стоматологічні клініки "ДЛВ-Проект", "Clinic +" - це медичні установи високого рівня, що виконують весь спектр стоматологічних послуг. Для того щоб зробити якісний зубний протез крім кваліфікованого лікаря необхідно високоякісне технічне виконання. Завдяки зворотного зв'язку "ортопед - зубний технік" пацієнт отримує конструкцію, яка відповідає всім його вимогам.

 

Відгуки про "ДЛВ-Проект", стоматологія

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук