Медичний порталУстановиЄвпаторіяСанаторійДитячий санаторій "Іскра" (діти 3-14 років)
Дитячий санаторій Іскра (діти 3-14 років)

Дитячий санаторій "Іскра" (діти 3-14 років)

Санаторій

вул. Кірова, 91 , Євпаторія, Крим
+38 (06569) 3-22-46
+38 (06569) 3-33-49
+38 (06569) 3-03-84
Сховати карту

Про установу

Розташування:
Розташований в 400 м від моря в прекрасній зеленій зоні. Немає в Євпаторії місця більш привабливого для відпочинку та лікування дітей. Санаторій знаходиться в західній курортно-паркової частини міста в 200 м від моря. Межує з комплексом культурно-оздоровчих установ Цпків ім.фрунзе. Територія санаторію площею 4,3 га упорядкована. Багато зелені, площа санаторного парку 2,1 га.

Розміщення:
Діти розміщуються в палатах на 4 - 6 чоловік в двох відділеннях з зручностями і душем на поверсі. Палати з виходом на веранди. Є двадцять 2-місцевих і шістнадцять 3-місних номерів для дітей з батьками. У номерах усі зручності : телевізор, холодильник, душ, санвузол.

Харчування:
Збалансоване 4-разове в їдальні санаторію. Меню при наявності овочів, фруктів, соків. Кухарі Євпаторії готують тільки зі свіжих продуктів та так, що пальчики оближеш! Діти дошкільного віку та неходячие хворі харчуються безпосередньо у відділенні.
Для дітей з Чорнобильської зони використовується спеціальна збалансована дієта.

Водопостачання:
холодна вода з 6 до 21, гаряча за графіком.

Інфраструктура:
Є дві спортивні майданчики, музичний салон, екскурсії по Євпаторії (унікальна екскурсія на "Трамваї бажань"), бібліотека, дискотеки, КВК, відеофільми, прогулянки на яхті, теплоході, на озеро Мойнаки, Євпаторійський дельфінарій, а також різні ігри, конкурси, свята, спортивні змагання для дітей. Є тренажерний зал, кімната здоров'я, косметичний та стоматологічний кабінети, шахово-шашковий клуб, на кожному поверсі холи з телевізорами, медична служба з цілодобовим режимом роботи.

Пляж:
200 метрів від корпусів. Лікувальний, піщаний типу "золотий пісок". Зручний для спуску у воду морський берег. Загальна площа 1680 кв.м. Обладнаний лежаками, роздягальнями, душем.

Лікування:
Неврологія і загальне оздоровлення: захворювання центральної і периферичної нервової системи, дитячий церебральний параліч, наслідки менінго - енцефаліту і травм, наслідки поліомієліту, плексити, неврити, неврози, наслідки черепно-мозкових травм; захворювання опорно - рухового апарату, ЛОР-органів і загальне оздоровлення.

Для лікування дітей максимально використовуються природні лікувальні фактори - кліматотерапія (сонце, тепле море, золоті гарячі піски пляжу), цілющі грязі в поєднанні з фізіотерапією, голкорефлексотерапією, лікувальною фізкультурою, масажем, медикоментозным лікуванням та лікувальним харчуванням.

Медичні послуги:
В санаторії працюють висококваліфіковані фахівці - лікарі вищої та першої категорії - невропатологи, ортопед, педіатр, стоматолог, голкорефлексотерапевт та ін. При необхідності може бути надана консультативна допомога лікарем отолярингологом, ендокринологом, окулістом та іншими фахівцями.
В санаторії є потужна лікувально-діагностична база: клініко-діагностична лабораторія, фізіотерапевтичні кабінети, стоматологічний кабінет, обладнаний югославської стоматологічною установкою "Електра-20001", кабінет функціональної діагностики, водогрязелікарня з грязьовим залом на 16 кушеток, ванне відділення на 10 ванн, электрогрязевой кабінет, інгаляторій, кабінет голкорефлексотерапії, кабінет логопеда, зали лікувальної фізкультури, тренажерний зал і кабінети для масажу.
Лікувально-діагностичні кабінети оснащені сучасною апаратурою та обладнанням. Тільки фізіотерапевтична служба санаторію має 42 апаратами 16-ти видів. Це апарати "Антиимпульс", "Промінь", "Ромашка", "Стимул", "Інтердін", "Електросон", ультразвукові апарати "ЛОР-3", "УЗТ-101", дошки "Потік", апарати лазерної та вібраційної терапії з інфрачервоним теплом і багато інших.

Проїзд:
Від ж/д вокзалу або автовокзалу м.євпаторії трамваєм №3 5 зупинок до зуп."К/т Ракета" - пересадка на трамвай № 2 і до зуп. "Санаторій "Таврія".

Спеціалісти

Невропатолог, Ортопед, Педіатр, Стоматолог, Отоларинголог (ЛОР), Ендокринолог

Відгуки про Дитячий санаторій "Іскра" (діти 3-14 років)

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук

кращі лікарі на порталі