Медичний порталУстановиКиївДитяча лікарняДитяча неврологія НДСЛ "ОХМАТДИТ"
Дитяча неврологія НДСЛ ОХМАТДИТ

Дитяча неврологія НДСЛ "ОХМАТДИТ"

Дитяча лікарня , Дитяча поліклініка, Лікувально-діагностичний центр, Медичний центр, Жіноча консультація

вул. Чорновола В'ячеслава, 28/1 , Київ, Київська область
+38 (044) 236-76-95
Сховати карту

Про установу

На сьогодні Національна дитяча спеціалізована лікарня "ОХМАТДИТ" МОЗ України - багатопрофільний лікувально - лікувальний заклад, який надає спеціалізовану висококваліфіковану медичну допомогу дитячому населенню України.
За результатами акредитації в 2008 році лікарня підтвердила вищу категорію. Щорічно в стаціонарі на 620 лікарняних ліжках проходять лікування до 18 тисяч дітей, близько 20 тисяч отримують невідкладну допомогу в травматологічному пункті лікарні.
До складу хірургічної клініки входять: відділення ургентної хірургії, гнійної хірургії та Торакоабдомінальної відділення, хірургія новонароджених, відділення ортопедії та травматології, реконструктивно-пластичної хірургії, отоларингологічне відділення, відділення дитячої гінекології, відділення дитячої офтальмології та мікрохірургії ока.
Щорічно в лікарні виконується близько 7000 операцій. У відділеннях здійснюються всі види оперативних втручань, за винятком кардіо-та нейрохірургічних. За останнє десятиліття значного розвитку досягла хірургічна корекція вад розвитку, впроваджуються нові методики як оперативного, так і конcерватівного лікування хірургічних захворювань.
У 2002 році в лікарні було розпочато: лапароскопічні операції, оперативне лікування сколіозу із застосуванням системи "Мост", використання біоімплантатів при хірургічних операціях у новонароджених. Розпочато прийом постраждалих з політравмою. За останні роки значно збільшилася кількість хворих дітей зі складною хірургічною патологією з різних регіонів України, частина яких була вперше прооперована за місцем проживання. У відділенні реконструктивно-пластичної хірургії виконуються операції реимплантации (приживлення) ампутованих сегментів кінцівок, проводяться хірургічні операції з відновлення пошкоджених кровоносних судин, периферичних нервів і сухожиль.
Розроблена і впроваджена методика лікування дітей з родовим паралічем верхньої кінцівки, починаючи з 2-3-місячного віку, за що професор А.В. Дольницький був удостоєний звання "Лауреат Державної премії України" (1996 рік). У відділенні також проводяться операції з корекції вад щелепно-лицьової області.
На базі лікарні функціонує відділення дитячої та підліткової гінекології. З 1990 року це Української Центр дитячої та підліткової гінекології, який створений спільними зусиллями Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України та лікарні "Охматдит". Щорічно у відділенні проходять лікування близько 1000 підлітків, більше 50% з різних областей України.
Висококваліфіковані фахівці надають допомогу дітям з важкими гінекологічними захворюваннями, проводиться хірургічна корекція вроджених і набутих вад розвитку статевих органів, консервативне лікування різних форм порушень статевого дозріван-ня, проводиться робота щодо зменшення незапланованої вагітності, з статевого виховання молоді, підготовці підростаючого покоління до майбутнього материнства і створення здорової сім'ї.
У відділенні токсикології застосовуються методи екстракорпоральної детоксикації, гемосорбції, гемодіалізу, плазмаферезу, перитонеального діалізу, розроблені методи лікування гострої і хронічної ниркової недостатності, здійснюється прийом хворих з усіх регіонів України. У співпраці з Українським Центром дитячої нефрології розроблена програма "Система надання допомоги в Україні дітям із хронічною нирковою недостатністю".
Загальносоматичний (терапевтичний профіль): педіатричній відділення, інфекційне боксоване відділення для дітей молодшого віку, інфекційне діагностичне боксоване відділення, неврологія, ендокринологія. У відділеннях терапевтичного профілю лікуються діти з найбільш складною в діагностичному і важкої за пе-ребігом системної патологією, зумовленої значним зростанням первинних і особливо вторинних імунолефіцітніх станів, алергічних захворювань, аутоімунних хвороб з ураженням багатьох органів і систем, складних захворювань нервової та ендокринної системи.
Терапевтичні клініки атестовані як база фармакологічного комітету України для клінічної апробації нових лікарських препаратів.Педіатрічні відділення забезпечують діагностичну, лікувальну та профілактичну допомогу з різних регіонів України з різноманітними важкими захворюваннями, які потребують верифікації діагнозу, вибору подальшої тактики лікування. Проводяться діагностика та лікування бронхіальної астми, рецидивуючого обструктивного синдрому, полінозів, атонічного дерматиту, дерматореспіраторного синдрому.
Особлива увага приділяється новим методам ранньої діагностики та патогенетичної терапії бронхіальної астми відповідно з Міжнародним консенсусом. Діти з судомами різного генезу (епілепсія, епісиндром) у неврологічному відділенні складають до 30%, де проводиться повне клінікоінструментального обстеження (ЕЕГ, ЕхоЕГ, НСГ, Кт головного мозку, МРТ), що дозволяє уточнити генез процесу і підібрати адекватне лікування протисудомними різного напрямку дії у дітей, які довгий час безуспішно лікувалися. З питань підбору протисудомних препаратів залежно від характеру і етології судом лікарі відділення ділилися досвідом на конференціях Міжнародної протиепілептичного ліги.
Співпраця з членами МПЕЛ дозволяє впроваджувати нові препарати і сучасні методи лікування. У ендокринологічне відділення поступають діти з уперше виявленим важкими формами цукрового діабету та іншої ендокринологічної патологією. У відділенні проводяться сучасні методи дослідження та лікування з застосуванням інтенсивної
інсулінотерапії, інстімуляцій бета-клітин підшлункової залози. Відділення є ініціатором організації Школи самоконтролю для дітей, хворих на цукровий діабет, дозволяє забезпечити їм повноцінне життя, а також попередити розвиток ускладнень.
Серед місць терапевтичного профілю - 70 ліжок дитячої онкогематології, на базі яких з 1989 року функціонує Український центр дитячої онкогематології - провідний в Україні референтний консультативний заклад із діагностики лейкемії та злоякісних лімфом. З 1990 року проводиться активна робота з вивчення та адаптації високорезультативних зарубіжних технологій у лікуванні лейкозів і лімфом дитячого віку з метою впровадження нових програм хіміотерапії в базових відділеннях дитячої гематології. З 2004 року цей підрозділ називається Центр дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку. За роки роботи Центру виконано 68 трансплантацій кісткового мозку, з них - 30 алогенних від сумісних родинних донорів.
Введення в практику лікувальних протоколів інтенсивної хіміотерапії в п'ять разів збільшило позитивну результатівність.У відділеннях дитячої онкогематології діти з різних регіонів України становлять від 50 до 55%. У неонатологічних клініках проводяться обстеження, інтенсивна терапія і виходжування хворих новонароджених та недоношених дітей з важкою перинатальною патологією. Більше 40% новонароджених і недоношених дітей вимагають проведення інтенсивної терапіі.Застосовуються сучасні методи інтенсивної терапії: пролонгована ШВЛ, СРАР-терапія, респіраторна терапія у глибоко недоношених новонароджених, парентеральне харчування, екстракорпоральна детоксикація, корекція важких водноелектролітних, метаболічних розладів, порушень імунітету.
Проводиться лікування та виходжування недоношених немовлят, які народилися з вагою від 500 до 1500 грамів з важкою перинатальною патологією. Консультативно-діагностична поліклініка надає допомогу дітям і жінкам з 30 лікарських спеціальностей.
Щорічно в консультативно-діагностичній поліклініці здійснюється понад 300000 відвідувань. У складі консультативно-діагностичної поліклініки:
- Педіатричні відділення, в яких надається спеціалізована консультативно-діагностична та лікувальна допомога з алергології, гематології, дерматології, імунології, кардіоревматології, психоневрології, нефрології, ендокринології, гастроентерології, пульмонології, фтизіатрії, інфекційних захворювань, логопедії, гомеопатії, хірургії, ортопедотравматологіі, урології, стоматології, ортодонтії, медико-генетичного консультування;
- Відділення дитячої та підліткової гінекології;
- Відділення планування сім'ї для жінок репродуктивного віку з різними порушеннями складних патологій, з ектрагенітальною патологією, безпліддям, патологією вагітності.
Діагностичні служби представлені підрозділами: відокремлення променевої діагностики, кабінетами функціональної діагностики; відділенням ендоскопічних досліджень і лабораторією.
Для обстеження жінок у відділенні планування сім'ї та реабілітації репродуктивної функції жінок використовуються кольпомікроскопія з ПГД, методики ультразвукових досліджень органів репродукції та плоду, методики лазерно-променевою та екстракорпоральної кріодеструкції, ехогістеросальпінгоскопія (під контролем УЗД), малі хірургічні втручання. У денному стаціонарі забезпечується медичне спостереження за дітьми і жінками після проведених складних діагностичних досліджень.
У консультативно-діагностичній поліклініці функціонує відділення відновного лікування. Щорічно в практику роботи лікувального закладу впроваджуються десятки нових технологій, методів обстеження та лікування, застосування нових лікарських засобів, ведеться наукова і дослідницька робота. Постійна увага приділяється підвищенню професійного рівня медичних працівників. Лікарі мають можливість не тільки навчатися на провідних кафедрах України, а й стажуватися у найкращих клініках зарубіжжя. Протягом останніх п'яти років співробітники лікарні вчилися в Білорусі, Росії, ФРН, Японії, Австрії. Приймали участь і виступали з доповідями на медичних конгресах в Данії, Нідерландах, Англії, США.

Фахівці

Дерматолог

Педіатр

Гематолог

Спеціалісти

Невролог, Неонатолог, Педіатр, Хірург, Гінеколог, Алерголог, Дерматолог, Гематолог, Імунолог, Кардіолог, Ревматолог, Психолог, Ендокринолог, Гастроентеролог, Нефролог, Фтизіатр, Інфекціоніст, Гомеопат (нетрадиційна медицина), Ортопед, Травматолог, Уролог, Ортодонт

Відгуки про Дитяча неврологія НДСЛ "ОХМАТДИТ"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук