Медичний порталУстановиПолтаваКлінікаДієт Центр "Клініка Доктора Бровко" (DietCenter) - Полтава
Дієт Центр Клініка Доктора Бровко (DietCenter) - Полтава

Дієт Центр "Клініка Доктора Бровко" (DietCenter) - Полтава

Клініка , Косметологія

вул. Алмазна, 4 , Полтава, Полтавська область
Вт., Чт.: 9:00-19:00 Ср., Пт.: 8:20-17:00 Сб.: 8:20-16:00
+38 (0532) 62-54-26
+38 (066) 430-80-91
+38 (067) 562-05-15
info-poltava@dietcenter.com.ua
Сховати карту

Про установу

Турбота про здоров'я і красу людини за коштами правильного і збалансованого харчування, заснованого на сучасних знаннях класичної медицини. Ми розвиваємо в людях впевненість у собі і допомагаємо виробити почуття відповідальності за своє здоров'я.
Клініка Дієт Центр - прогресивний, сучасний медичний дієтологічний центр. Ми не стоїмо на місці, постійно вдосконалюємося і розвиваємося, щоб відповідати зростаючим вимогам наших клієнтів. За рівнем кваліфікації персоналу, технічного забезпечення, інноваційним підходам і поєднанню дієтології та косметології наша клініка є одні з лідерів у своїй галузі.

Переваги:
- Індивідуальний підхід. У Клініці доктора Бровко основний упор робиться на індивідуальні особливості людини. Враховується буквально все: підлога, вік, зростання, швидкість обміну речовин, співвідношення м'язової і жирової тканини, спосіб життя, перенесені і хронічні захворювання, патологічні відхилення, харчові уподобання. Не може бути двох однакових людей, так само як і двох однакових дієт. Лікар-дієтолог розробляє індивідуальний раціон харчування, який підійде саме Вам, і Ви будете втрачати кілограми не відчуваючи почуття голоду і дискомфорту.
- Виявлення та усунення причин, які призвели до надмірної ваги. Часто надмірна вага - це наслідок проблем зі здоров'ям, порушення функцій певних органів або навіть психологічних установок. Фахівці Клініки доктора Бровко проведуть детальні обстеження стану Вашого здоров'я і визначать, що насправді є причиною надмірної ваги. Виходячи з цих показників, Вам буде запропонована індивідуальна Смачна дієта, яка дозволить не тільки знизити вага, але і усунути причину - нормалізувати роботу організму. При необхідності спеціаліст призначить медикаментозне лікування для усунення патології та максимальної ефективності призначеної дієти. Ви не тільки схуднете, Ви - оздоровитеся!
- Якісна діагностика - запорука успіху в кожному починанні. Фахівці Дієт Центру проводять якісне обстеження стану здоров'я організму, призначають УЗД, беруть аналіз крові, перевіряють гормональний фон. За допомогою найсучаснішого обладнання визначають співвідношення м'язової і жирової тканини, швидкість обміну речовин. Також збирається детальний анамнез життя, де враховуються і спосіб життя, перенесені захворювання, і рівень стресу, і харчові переваги. Об'єднуючи і правильно інтерпретуючи всі можливі дані про людину, лікарі медичного дієтологічного центру розробляють індивідуальну дієту або комплекс, що включає в себе дієту і ряд процедур, спрямованих на загальне оздоровлення організму і ефективне зниження ваги.
- Смачна дієта. В процесі лікування Вам не доведеться голодувати! Виходячи з Ваших персональних особливостей і смакових переваг, лікар дієтолог розробить індивідуальний раціон харчування. Ви будете є улюблені продукти, але в правильних поєднаннях і певних пропорціях. Більш того, Ви будете їсти регулярно, поживно, корисно, і навіть частіше, ніж звикли! Ви зрозумієте, що правильне харчування - це смачно.
- Різнопланові ефективні програми, спрямовані на досягнення індивідуальних цілей і результатів. Помилково вважати, що до дієтолога приходять виключно люди, які хочуть знизити вагу. Правильне необхідно і тим, хто страждає від нестачі ваги, і вагітним жінкам і годуючим жінкам, людям з певними патологіями, які потребують постійного дієтичного харчування і т.д. Ми прекрасно розуміємо цілі кожного нашого пацієнта, тому розробили спеціальні програми, що дозволяють вирішувати конкретну задачу конкретної людини. Фахівці клініки підберуть програму, яка підходить саме Вам.
- Висококваліфіковані профільні фахівці. Фахівці нашого медичного дієтологічного центру є висококваліфікованими сертифікованими дієтологами, що спеціалізуються в певній галузі медицини. Дітей приймає дієтолог-педіатр, дорослих - дієтолог-терапевт, людей з різними ендокринними патологіями очікує дієтолог-ендокринолог, а з порушенням травної системи - дієтолог-гастроентеролог. Дієтолог-ендокринолог-гінеколог допоможе у вирішенні суто жіночих проблем зі здоров'ям. А професійно виявити і розібратися в психологічних аспектах, що призводять до порушення харчової поведінки, допоможе досвідчений психолог.
- Сучасне обладнання. У "Дієт центрі" встановлено сертифіковане обладнання: високоточні діагностичні прилади (пр-ва італійської компанії Cosmed): биоимпедансный і метаболічний аналізатори.

Фахівці

Дієтолог

Спеціалісти

Дієтолог, Косметолог

Відгуки про Дієт Центр "Клініка Доктора Бровко" (DietCenter) - Полтава

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук