Медичний порталУстановиТрускавецьЛікувально-діагностичний центрДіагностичний лікувально-реабілітаційний курортний комплекс "Ріксос-Прикарпаття"
Діагностичний лікувально-реабілітаційний курортний комплекс Ріксос-Прикарпаття

Діагностичний лікувально-реабілітаційний курортний комплекс "Ріксос-Прикарпаття"

Лікувально-діагностичний центр , Реабілітаційний центр

вул. Городище, 8 , Трускавець, Львівська область
+38 (032) 477-11-11
+38 (044) 223-11-11
Fax: +38 032 477 1112
info@zub.dp.ua
Сховати карту

Про установу

Гордість діагностичного лікувально-реабілітаційного курортного комплексу "РІКСОС-ПРИКАРПАТТЯ" - це медичний центр, де новітні технології вітчизняної курортології і фізіотерапії ефективно поєднуються з кращими світовими досягненнями медицини.

Тут Ви можете пройти медичне обстеження і отримати необхідне лікування. Індивідуальний підхід до кожного гостя забезпечується спеціальними програмами лікування і реабілітації хвороб шлунково-кишкового тракту, дихальної системи та обміну речовин, хронічних гінекологічних та урологічних захворювань, патологій хребта і суглобів. Ви зможете отримати консультації висококваліфікованих спеціалістів двадцяти спеціальностей.

Діагностика

Кабінети спеціалістів ультразвукової діагностики оснащені апаратами нового покоління EUB-5500 фірми Hitachi з датчиками для обстеження органів черевної порожнини, судин, а також вагінальним і ректальним датчиками. Проводяться цифрова рентгенодіагностика та кольпоскопія. Сучасні апарати для проведення фіброезофагогастродуоденоскопіі (Pentax FG 29 W, Японія) з визначенням кислотності шлунка, комп'ютерної спірометрії, електрокардіографії зі стрес-системою дозволяють практично миттєво поставити діагноз. Магніторезонансний томограф Aperto фірми Hitachi (другий у Європі) дає можливість отримати тривимірне зображення і забезпечує повну безпеку обстеження. У лабораторії за допомогою автоматичних аналізаторів (Humastar-300, Micros-60) визначають до 300 біохімічних показників, 18 параметри клінічного аналізу крові, 10 параметрів аналізу сечі, гормональне дзеркало пацієнта, урогенітальні інфекції, функціональний стан простати.

Фізіотерапевтичні процедури

Медичний центр діагностичного лікувально-реабілітаційного курортного комплексу "Ріксос-Прикарпаття" в м.трускавець надає максимальні можливості оздоровлення, профілактики і відновлення організму за допомогою широкого комплексу фізіотерапевтичних процедур, що відповідають останнім вимогам медицини. Обладнання фірм Німеччини, Чехії, Словенії охоплює всю апаратну фізіотерапію: це електролікування, що покращує кровообіг і знімає м'язове напруження або, навпаки, компенсує недостатність м'язового тонусу, ударнохвильова терапія та кріотерапія, лазеротерапія, магніто - ультразвукова терапія. У стандартному бальнеотерапевтичному комплексі використовуються цілющі властивості медичного озокериту, який з усіх теплоносіїв має максимальну теплоємність і мінімальною теплопровідністю. Великі запаси озокериту знаходяться в Бориславі, поблизу від Трускавця. Інгаляції та унікальна пропозиція медцентру - спелеокамера, в якій за допомогою датчиків підтримуються всі параметри природних соляних печер, допоможуть при хворобах дихальних шляхів, алергії, очистять легені від "чистого" повітря великих міст.

Водні процедури

Ви зможете пройти різноманітні процедури, що базуються на властивостях мінеральних вод курорту Трускавець, які не мають аналогів у світі, а також бальнеопроцедури, такі, як:

 • душ Шарко
 • циркулярний і підводний душ-масаж
 • гальванованна
 • підводна витяжка
 • аромаванни
 • перлинні ванни з кольоротерапією
 • суха вуглекисла ванна
 • гідроколонотерапія Основні медичні програми

Для проведення діагностики, лікування та оздоровлення у комплексі "Ріксос-Прикарпаття" розроблені і здійснюються такі основні медичні програми:

 • терапевтична
 • урологічна
 • гінекологічна
 • андрологічна
 • кардіологічна
 • програма нормалізації імунітету
 • програма нормалізації обміну речовин
 • програма з неврології
 • програма по травматології
 • скринінг-діагностика за віком

В діагностиці та лікуванні використовуються кращі досягнення світової медицини, сучасне обладнання провідних виробників, передові технології вітчизняної курортології і фізіотерапії. При купівлі медичної програми на будь-яку тривалість надається додаткова знижка на проживання в розмірі 5%.

Спеціалісти

Терапевт, Кардіолог, Гінеколог, Уролог, Ендокринолог, Фізіотерапевт, Травматолог, Невропатолог, Стоматолог, Проктолог, Офтальмолог (окуліст), Отоларинголог (ЛОР), Психотерапевт, Дерматовенеролог, Рентгенолог, Спеціаліст МРТ, Спеціаліст УЗД, Лаборант, Ендоскопіст, Дієтолог

Відгуки про Діагностичний лікувально-реабілітаційний курортний комплекс "Ріксос-Прикарпаття"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук