Медичний порталУстановиДонецькДіагностичний центрДіагностичний центр "VIVASAN"
Діагностичний центр VIVASAN

Діагностичний центр "VIVASAN"

Діагностичний центр

вул. Артема, 64, оф. 2 , Донецьк, Донецька область
Пн-Пт: 10.00- 18.00, Сб: 10.00- 15.00
+38 (062) 337-31-96,
+38 (062) 387-23-84
+38 (050) 347-92-16,
+38 (097) 316-38-35
vivasan2009@rambler.ru
Сховати карту

Про установу

Сьогодні, коли наше здоров'я постійно підривають стреси, неправильне харчування, гіподинамія, забрудненість навколишнього середовища та ін, дуже важливо знайти правильний баланс для досягнення оптимальної якості життя і збереження здоров'я. Це досягається різними способами. Хтось звертається до традиційної медицини, вже запустивши свої хвороби, хтось вважає за краще вести здоровий спосіб життя і користується натуральними препаратами для профілактики різних захворювань. Вибір за Вами. Сучасна медицина досягла небувалих успіхів у сфері лікування найрізноманітніших хвороб людини. Але хвороби видозмінюються, видозмінюються і ліки. Тому класична медицина постійно змушена винаходити нових "хімічних монстрів". Ніхто з нас не знає, до яких змін в організмі людини вони призводять. Про це ми дізнаємося років через 10-20. І сумно, якщо наслідки будуть негативними. Тому зараз все більшого значення набуває альтернативна медицина. І це не маги, чаклуни і екстрасенси. Це перевірений тисячоліттями використання цілющих трав і рослин на базі сучасних технологій. Народні рецепти допомагали в старовину, допомагають і зараз, у вік технічного прогресу. Зараз це розуміють уже в усьому світі. Багато компаній зайнялися реалізацією виключно екологічно чистої продукції, оскільки досвід застосування цілющих рослин налічує не одну тисячу років, то вже досконально відомо про їх вплив на організм.

Однією з таких, що піклуються про здоров'я людства, компаній, і є компанія Вівасан. Компанія Вівасан є генеральним представником кількох швейцарських компаній, що займаються виробництвом виключно екологічно чистих і корисних для здоров'я людини продуктів (див. Виробники продукції Вівасан). А Швейцарія в цій області займає провідне становище! Природа це наша аптека. Цією філософією дотримується і компанія Вівасан. Природа може задовольнити будь-які потреби людини, що можна сказати і про продукти Вівасан. Компанія распологает широкою палітрою продукції на ринку і десятками тисяч задоволених клієнтів, які зберігають вірність марці Вівасан.

Всі продукти Вівасан виготовляються лише з натуральної сировини і відповідно з сучасними технологіями і стандартами Швейцарії. Асортимент продукції розширюється рік від року, при цьому акцент робиться на новітні технології зі збереженням традиційних рецептів. В даний час близько 400 видів лікарських трав переробляються в найрізноманітніші продукти для здоров'я людини. Продукти Вівасан не мають у своєму складі генетично модифікованих, тварин і гормональних компонентів, алергенів, що дозволяє уникнути негативних побічних впливів.

Вівасан гідно представляє свою продукцію у багатьох країнах Прибалтики, Східної Європи, в Туреччині, Південній Кореї та багатьох інших країнах. Незважаючи на те, що закони та вимоги до якості всіх країн значно відрізняються, компанія Вівасан успішно змогла пройти сертифікацію ВСІХ продуктів на відповідність заявленим властивостям і якості. Завдяки найвищій якості, унікальності продукції та турботі про споживачів, клієнтів у Вівасан з кожним днем ​​стає все більше і більше!

Все більше число громадян нашої країни, має можливість піклуватися про своє здоров'я і здоров'я своїх близьких, користуючись продуктами найвищої швейцарської якості - продуктами Вівасан. 2007 рік - рік десятиліття компанії Вівасан в Україні. Про Вівасан говорять вже у всіх куточках країни, як про компанію, що пропонує якісну і насправді дієву продукцію.

У серпні 2007 року кращі представники компанії Вівасан з усього світу, в тому числі і України, отримали можливість відвідати Швейцарію, заводи виробників продукції. Вони змогли особисто побачити виробничий процес, культуру виробництва і найвищі вимоги до продукції, що виробляється, що пред'являються як у Швейцарії в цілому, так і безпосередньо на заводах з виробництва продукції Вівасан. Всі заводи працюють за стандартами GMP (фармацевтичні стандарти виробництва); ISO 9001-2000. Компанія SWISS CAPS і Dr. Dunner мають, також сертифікат FDA (державне управління з контролю за харчовими продуктами і лікарськими препаратами США) і відповідає Біо-Кодексу Європейського союзу.

В офісі компанії вас завжди чекають і всім надають належну увагу. Лікар-консультант, кандидат медичних наук, дасть професійну консультацію. Також щодня проводяться презентації та лекції про застосування продукції у профілактиці та лікуванні різних захворювань.

Спеціалісти

Лаборант

Відгуки про Діагностичний центр "VIVASAN"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук