Медичний порталУстановиОдесаДіагностичний центрДіагностичний центр "Витасан"

Діагностичний центр "Витасан"

Діагностичний центр

вул. Ільфа і Петрова, 43 , Одеса, Одеська область
+38 (048) 746-95-74
Сховати карту

Про установу

  • Хочете більше дізнатися про свій організм?
  • Вам просто цікаво?
  • Ви відчуваєте себе хворим, але не знаєте, що саме?
  • Не знаєте до якого фахівця звернутися?
  • Не хочете йти в «безкоштовну» поліклініку, сидіти в чергах, здавати купу аналізів?

Усього цього можна уникнути, звернувшись до сучасного методу комплексного діагностичного обстеження всього організму.

Діагностичний центр "ВИТАСАН" володіє унікальною апаратурою, яка дозволить вам і вашим дітям всього за півтори години отримати комплексне обстеження всього організму, рівносильну відвідування лікарів УСІХ спеціалізацій, з декількома десятками здаються анализов.Метод діагностування абсолютно безвреден.У нас Ви можете з великою точністю, мінімальною витратою часу в комфортних умовах дізнатися все про своє здоров'я, виявити наявні проблеми, встановити їх першопричину, отримати розгорнуту консультацію лікарів і визначити ІНДИВІДУАЛЬНИЙ курс лікування. У процесі проходження курсу лікування ви зможете ефективно вирішити проблеми зі здоров'ям, так само очистити і оздоровити організм. Для пацієнтів, що страждають надмірною вагою центр "Витасан" пропонує ефективні схеми очищення і схуднення.

У нашому центрі Вас зустрінуть лікарі високої кваліфікації з великим досвідом у галузі діагностування захворювань, ви відчуєте турботу і чутливе уважне ставлення до себе. Таке ставлення сприяє якнайшвидшому одужанню пацієнтів, над чим ми і работаем.За 1-1 .5 години Ви отримуєте повну й найголовніше достовірну й точну інформацію про стан Вашого організму. Економія часу - мінімум 1 місяць!!! Особливо корисний вид даного обстеження для вагітних і дітей. У період вагітності - потрібно особливо ретельно ставитися до свого здоров'я й виявляти першопричину будь-якої недуги на стадії развития.А для дітей така діагностика спрямована на виявлення гельмінтів, з подальшим леченим рослинними програмами.

За результатами тестування видається висновок лікаря з кольоровими роздруківками стану органів і систем, рекомендації по лікуванню і профілактиці захворювань. Пацієнти, які проходять у нас курс лікування, можуть контролювати стан свого організму на проміжних і контрольних диагностиках.Со усіма цінами на обстеження та лікування в центрі "ВИТАСАН" Ви можете ознайомитися в розділі «Прайс-лист».Не відкладайте вирішення своїх проблем! Подбайте не тільки про себе, але і про здоров'я своєї родини, щоб Ви могли дарувати один одному щастя на довгі роки! Незаперечний факт, що попередити хворобу легше і дешевше, ніж потім її лікувати!

Обладнання, на якому ми працюємо, має сертифікати відповідності і безпеки.

Спеціалісти

Лаборант, Функціональна діагностика, Спеціаліст УЗД

Відгуки про Діагностичний центр "Витасан"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук