Медичний порталУстановиЧернівціЛікувально-діагностичний центрДіагностична лабораторія "ЛЕОНАРДО"
Діагностична лабораторія ЛЕОНАРДО

Діагностична лабораторія "ЛЕОНАРДО"

Лікувально-діагностичний центр , Лабораторія

вул. Буковинська, 25 , Чернівці, Чернівецька
Пн-Пт: 8.00 - 18.00 Сб: 8.00 - 15.00 забір крові: 8.00 - 14.00. Виклик медичної бригади для взяття аналізів за вказаною адресою: Пн-Пт: 8.00 - 18.00 Виїзд здійснюється в узгоджений час наступного робочого дня.
+38 (0372) 57-24-77
+38 (095) 707-90-09
+38 (096) 909-77-07
Fax: +38 (0372) 57-24-04
info@lab-leonardo.com
Сховати карту

Про установу

Добре відома багатопрофільна Клініко -діагностична лабораторія "Леонардо" була утворена в 1989 році в Італії і спочатку головною метою медичної установи було проведення всіх лабораторних досліджень відповідно до міжнародних стандартів якості та практичним використанням досягнень сучасних інноваційних технологій в лабораторній діагностиці.

До завданням лабораторії відносяться також обробка і представлення результатів досліджень у найкоротший термін і індивідуальний підхід до кожного пацієнта. За час роботи компанія змогла створити медичну лабораторію міжнародного рівня, при медзакладі відкриті три процедурних кабінету.

"Леонардо" сьогодні - це впевнений лідер у галузі лабораторної діагностики, представлений на європейському ринку.

"Леонардо" має надійні партнерські зв'язки з світовими лідерами в області виробництва діагностичного устаткування, серед них такі відомі компанії як Roche, Abbott, Sysmex та інші.

У компанії є всі ліцензії та сертифікати , які необхідні для проведення будь-яких напрямків лабораторних досліджень.

"Леонардо " входить до складу учасників світових систем зовнішнього контролю якості лабораторних досліджень - RIQAS , EQAS .

Власна виробнича база " Леонардо" дозволяє виконувати більше 1000 видів багаторівневих і складних досліджень з усіх напрямків лабораторної діагностики. Завдяки потужній технічної оснащеності клініко діагностична лабораторія може обробити до 20000 зразків за одну добу. Фахівці клініки уважно стежать за розвитком новітніх методів лабораторної діагностики і появою нових біотехнологій , тим самим створюючи стандартизацію якості лабораторних досліджень . В результаті всі аналітичні висновки лабораторії володіють достовірністю і високою точністю . Вдосконалюючи якість послуг , Леонардо використовує унікальну лабораторну інформаційну систему ( ЛІС) , яка завдяки застосуванню системи штрих -кодування дає можливість автоматизувати і контролювати процес реєстрації пацієнта , дослідження біоматеріалу , а також отримання та видачі результату.

НАШІ КОНКУРЕНТНІ ПЕРЕВАГИ:
- Ми виконуємо унікальні дослідження унікальними методиками :
- Унікальні дослідження в лабораторії Леонардо - це не тільки найменування тестів , яких немає в інших лабораторіях. Це стосується і методів окремих досліджень і термінів виконання деяких тестів і , найголовніше , що всі унікальні методики виконуються нами САМОСТІЙНО і на власному обладнанні.
- У лабораторії "Леонардо" ЯКІСНІ аналізи за розумну ціну.

Спеціалісти

Лаборант, Спеціаліст УЗД, Вертебролог

Відгуки про Діагностична лабораторія "ЛЕОНАРДО"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук