Медичний порталУстановиЖитомирСтоматологія"Дента Плюс" клініка сучасної стоматології
Дента Плюс клініка сучасної стоматології

"Дента Плюс" клініка сучасної стоматології

Стоматологія

вул. Б. Бердичівська , 7 , Житомир, Житомирська область
Пн-Пт: 8.00 - 20.00
+38 (0412) 22-94-20
Сховати карту

Про установу

Стоматологічна клініка "Дента" працює на Житомирщині протягом 16 років і представлена двома підрозділами: "Дента ЛТД" (заснована в 1993 р.) і "Дента Плюс" (заснована в 2001 р.).__ Міністерство охорони здоров'я України атестувалостоматологічний центр "Дента Плюс" і присвоїло йому Вищу категорію

 При підведенні підсумків Всеукраїнського національного бізнес - рейтингу за 2007 рік, заснованого виключно на даних державного комітету статистики, наша клініка удостоєна медалі і диплома переможця з присвоєнням звання "Лідер галузі". Лікар-стоматолог-ортопед вищої категорії Ніколайчук Олександр Трохимович нагороджений орденом "За високий професіоналізм". Крім цього, стоматологічна клініка "Дента" стала переможцем регіональної акції "Народний бренд 2007".

 Наша клініка має високий рівень матеріально-технічного оснащення. Для досягнення найкращих результатів лікування наші лікарі-стоматологи працюють з обладнанням відомих світових виробників: Coltene, 3M, Degussa, Morita, Progeny. Для проведення надійної стерилізації та запобігання випадків передачі інфекції, а також для здійснення контролю стерильності, в нашій клініці використовуються сучасні матеріали та обладнання відомих світових виробників таких як TS Tau Steril (Італія), Bode Chemie (Німеччина), Dental X (Італія), Дорвет ЛТД (Ізраїль), Ликва-Тих Індастріез, Інк. (США).

Спеціалісти

Ортодонт, Стоматолог, Пародонтолог

Відгуки про "Дента Плюс" клініка сучасної стоматології

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук