Медичний порталУстановиКиївЛабораторіяЧастная клинико-диагностическая лаборатория "ДНК-лаборатория"
Частная клинико-диагностическая лаборатория ДНК-лаборатория

Частная клинико-диагностическая лаборатория "ДНК-лаборатория"

Лабораторія

вул. Виборзька, 70а, вул. Гришка 4а , Київ, Київська область
понеділок-п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 9.00 - 12.00
+38 (044) 251-17-90
+38 (044) 572-38-27
+38 (044) 572-38-31
Fax: +38 (044) 251-17-91
dnalab@ukr.net
Сховати карту

Про установу

"ДНК-лабораторія" - приватна клініко-діагностична лабораторія, яку засновано в Києві в 2001 році. Основним напрямком роботи лабораторії є ПЛР аналіз, який застосовується для пошуку різних ДНК інфекцій. Крім того, лабораторія виконує аналізи: загальний крові, біохімію, імуноферментальні аналізи на гепатити, герпесінфекціі, гельмінти, урогенітальні інфекції, ДНК аналізи на бактеріальні та вірусні інфекції, гормональні аналізи щитовидної залози, статевих гормонів і багато іншого. Якість цих видів досліджень не поступається ПЛР аналізу, але лабораторія намагається робити їх у меншому обсязі. Лабораторія має всі необхідні сертифікати, ліцензію, атестат акредитації, акредитацію на роботу з особливо небезпечними інфекціями. Якість всіх виконуваних лабораторних робіт неодноразово перевірялося державними контролюючими органами і відповідає всім об'єктивним вимогам.

Лабораторія укомплектована новітнім сучасним обладнанням: реал-тайм ПЛР аналізатори Bio-Rad (США), термоциклер Терцик-2, термоциклер TCY (Нідерланди), гормональний іммунофлюоресцентний аналізатор ACCESS (США), біохімічний аналізатор Flexor (Нідерланди), гематологічний аналізатор Micros (Швейцарія) .

Загальне число співробітників "ДНК-лабораторії" складає 22 людини, у тому числі 4 лікаря-лаборанта, 10 лаборантів з вищою освітою, 4 медсестер.

Кожна приватна фірма намагається ніж те відрізнятися від вже існуючих. Ми не виняток з цього правила. Основна наша прерогатива - це якість виконуваних досліджень і реальні ціни без накруток. Щоб досягти заявленого рівня роботи одного першокласного обладнання та реактивів мало. Потрібні фахівці і потрібен специфічний досвід роботи. Фахівці "ДНК-лабораторії" пройшли навчання у провідних науково-дослідних інститутах, приватних і державних лабораторіях. За багатьма методиками нам довелося радитися з розробниками тест-систем і детально вникати в суть що відбуваються реакцій. Нам довелося ввести внутрішній контроль на поставляються нам тест-системи та реагенти, переглянути методологію багатьох рутинних аналізів, вибрати стабільних постачальників реагентів, замінити якісні методики кількісними і багато іншого. І тепер через роки роботи ми можемо впевнено констатувати, що результати наших досліджень знайшли довіру у лікуючих лікарів.

"ДНК-лабораторія" співпрацює з багатьма провідними лікувальними установами, як Києва, так і інших міст України. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з усіма, кому ми потрібні.

Спеціалісти

Інфекціоніст

Відгуки про Частная клинико-диагностическая лаборатория "ДНК-лаборатория"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук