Медичний порталУстановиЯлтаСанаторійЦентральний військовий санаторій Ялтинський
Центральний військовий санаторій  Ялтинський

Центральний військовий санаторій Ялтинський

Санаторій

вул. Свердлова, 32 , Ялта, Крим
+38 (0654) 32-02-84
Сховати карту

Про установу

Розташований на кліматичному приморському передгірному курорті середземно морського типу, на Південному березі Криму, в 95 км на південь від р. Сімферополя. Місто Ялта займає великий гірський амфітеатр, звернений до моря між мисами Ай-Тодор на заході та Монтедор на сході. З північного заходу і півночі Ялта захищена високим 1400-метровим гірським бар'єром, що рятує її від холодів.

Санаторій знаходиться в центрі одного з кращих курортів південного берега Криму, в парковій зоні на площі понад 18 га, в колишньому маєтку графа Мордвинова, з збереженим палацом, парком, пальмовими алеями.

Приморський клімат теплий, помірно вологий. Близькість моря і захищеність узбережжя грядою Кримських гір створюють в Ялті унікальний мікроклімат. Середньорічна температура повітря 13,5° С. Літо жарке (у липні +23° С), зима м'яка (у лютому +3°С), коротка.

Розміщення:
Санаторій налічує 10 спальних корпусів, розрахованих на одноразовий прийом 1000 відпочиваючих. У 2006 році була проведена повна реконструкція санаторію.
чотириповерхові спальні корпуси № 1, 2 обладнані ліфтом, розраховані на 230 місць.
2-х місцеві номери із зручностями:
(туалет, умивальник, душова кабіна), нові меблі, телевізор, холодильник, індивідуальний кондиціонер, балкон з видом на паркову зону санаторію.
2-х місцеві покращувані номери з вигодами:
(туалет, умивальник, душова кабіна), нові меблі, телевізор, холодильник, індивідуальний кондиціонер, мінікухня обладнана мікрохвильовою плитою і електрочайником, балкон з видом на море.
1-но місцеві номери із зручностями: :
(туалет, умивальник, душова кабіна), нові меблі, телевізор, холодильник, індивідуальний кондиціонер, балкон з видом на внутрішній дворик санаторію.
Харчування:
у двох столових організовано триразове харчування за індивідуальними замовленнями. Круглий рік в раціоні овочі, фрукти, зелень.
Водопостачання:
холодна вода подається постійно, гаряча щодня по графіку.

Інфраструктура:
- кінотеатр
- обмінний пункт
- перукарня
- бюро екскурсій
- продаж газет і журналів
- парк
- бар
- бібліотека
- магазин
- пошта
- пункт прокату
- телеграф
- холодна вода постійно, гаряча - за графіком

Спорт і розваги
- спортивне містечко під відкритим небом
- тренажери
- волейбольний майданчик
- танцмайданчик
- більярд
- сауна з басейном


Пляж:
на південному березі Криму 230-метровий з чистою дрібною галькою пляж знаходиться в стороні від міськї пляжу та пристані, нижче готелю "Ялта". Це облаштований і комфортний пляжний комплекс. Оснащений парасольками, лежаками, роздягальнями і душовими кабінами, тренажерним комплексом та косметологічних кабінетом. На пляжі також працює кафе, де пропонуються гарячі страви, морозиво, прохолодні напої. Пляж розташований на відстані 1000 м від санаторію, до якого відпочиваючі доставляються безкоштовно автобусами санаторію. Графік їх руху складено з урахуванням прийому процедур, вони курсують з сніданку до вечері. Для бажаючих надихатися курортним повітрям і скинути зайву вагу, 20-30 хвилинна прогулянка по тінистому парку вздовж морського узбережжя - просто благодатна знахідка, незабутній приємний моціон


Лікування:
захворювання системи кровообігу, органів дихання, нервової системи, шлунка та обміну речовин, хронічні запальні захворювання нирок з початковими порушеннями функцій. Реабілітація чорнобильців на підставі власної методики лікування цієї категорії.

Медичні послуги:
кліматотерапія, бальнеотерапія (штучні вуглекислі, кисневі та інші ванни, лікувальні душі), грязелікування, фізіотерапія, питне лікування привізною мінеральною водою, лікувальна фізкультура, лікувальне харчування. Багатопрофільний санаторій, кліматичний, володіє сучасною діагностичною і лікувальною базами. Санаторій має лабораторію (здійснює 26 видів клінічних і 34 види біохімічних досліджень).

Спеціалісти

Фізіотерапевт, ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина), Лаборант

Відгуки про Центральний військовий санаторій Ялтинський

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук