Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяЦентральна стоматологічна поліклініка МО України
Центральна стоматологічна поліклініка МО України

Центральна стоматологічна поліклініка МО України

Стоматологія

вул. Кутузова, 14 , Київ, Київська область
+38 (044) 286-10-18
+38 (044) 286-10-36
Fax: +38 (044) 286-64-34
cspmoy@ukr.net
Головний лікар
Камалов Рафик Ханафиевич
Сховати карту

Про установу

Центральна стоматологічна поліклініка МО України є бюджетним, лікувально-профілактичним закладом Збройних Сил України, який призначений для надання амбулаторної спеціалізованої стоматологічної допомоги військовослужбовцям, пенсіонерам Міністерства оборони та особам, які законодавчо мають право на лікування у закладах охорони здоров’я Збройних Сил України, а також забезпечення чіткої системи організаційних, лікувально-профілактичних, реабілітаційних заходів,  спрямованих на зниження стоматологічної захворюваності, збереження та зміцнення здоров’я військовослужбовців, підвищення якості та ефективності медичної допомоги.
Поліклініка підпорядкована Військово-медичному департаменту Міністерства оборони України.
Колектив Центральної стоматологічної поліклініки володіє сучасними  технологіями  лікування, протезування і пропонує нині високоякісні послуги на рівні провідних стоматологічних клінік України.
В серпні 2010 р. поліклініці  виповнилося 65 років.
Нині в поліклініці в дві зміни працюють близько 100 лікарів, з яких 6 офіцерів і 150 чоловік середнього медичного і обслуговуючого персоналу. Продуктивність праці збільшилась майже в 3 рази. За день поліклініку відвідують близько  300 пацієнтів. Прийом здійснюється і у вихідні  та святкові дні.
Центральна стоматологічна поліклініка є науково-методичною, навчальною базою кафедри щелепно-лицевої хірургії і стоматології Української військово-медичної академії, в якій проходять підготовку військові стоматологи. У ній регулярно проводяться заняття під егідою Асоціації стоматологів України. Поліклініка -  колективний член Асоціації стоматологів України і Міжнародної академії комп’ютерних наук і систем. Стоматологи поліклініки працюють у тісному контакті із стоматологами різних країн світу  не тільки за  сайтом  в Інтернет,  а беруть  безпосередньою участь у симпозіумах і конгресах.
З урахуванням  непростої соціально-економічної ситуації, яка нині має місце в Україні,  основна діяльність поліклініки зосереджена  на 3-х основних напрямах:
- забезпеченні безкоштовною амбулаторною стоматологічною допомогою і протезуванням військовослужбовців та ветеранів;
- підвищенні рівня і якості наданні платних стоматологічних послуг іншим категоріям населення;
- розробці та реалізації відповідної підготовки нормативної бази й удосконалення економічного механізму функціонування підрозділів стоматологічної служби.
Колектив поліклініки докладає немало зусиль для  поліпшення якості надання спеціалізованої стоматологічної допомоги пацієнтам. Співробітники установи добре розуміють, що впевнено рухатись вперед можна тільки зберігаючи цінний досвід минулих років, одночасно розвиваваючи та помножуючи кращі традиції колективу.

Фахівці

Хірург

Стоматолог

Ортодонт

Ортопед

Терапевт

Спеціалісти

Стоматолог, Гігієніст, Зубний технік, Ортопед, Ортодонт, Хірург, Терапевт

Відгуки про Центральна стоматологічна поліклініка МО України

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук