Медичний порталУстановиЛуганськМедичний центрЦентр зниження ваги Доктор Борменталь/Центр Доктора Гаврилова
Центр зниження ваги Доктор Борменталь/Центр Доктора Гаврилова

Центр зниження ваги Доктор Борменталь/Центр Доктора Гаврилова

Медичний центр , Психологічний центр

вул. Радянська, 92 В , Луганськ, Луганська область
+38 (0642) 35-21-51
+38 (095) 409-54-54
info@normavesa.com.ua
Сховати карту
Філії:
Центр зниження ваги "Доктор Борменталь"
пр. Героїв Сталінграда, 20

Про установу

Центр Доктора Гаврилова - це 60 медичних і психологічних установ по всій Росії і в країнах СНД, які надають професійну допомогу в зниженні ваги і комплексну підтримку для збереження нормальної ваги. У клініці працює понад 400 фахівців з різних галузей медицини під керівництвом лікаря-психотерапевта, к. м. н., доктора Михайла Олексійовича Гаврилова.

Сучасна медицина налічує безліч способів схуднення, однак всі вони не гарантують тривалого результату. Головний спеціаліст нашої клініки - доктор Михайло Адексеевич Гаврилов - розробив унікальну програму, яка допоможе без зусиль позбутися від зайвих кілограмів і на все життя навчить Вас підтримувати вагу в нормі.

Методика доктора Гаврилова побудована на основі наукових даних і великого досвіду практичної діяльності і встигла зарекомендувати себе як одна з найбільш ефективних на сьогоднішній день.
Наш центр схуднення спеціалізується на безпечному і щадному методі зміни харчової поведінки, без жорстких заборон і обмежень. Ми не використовуємо дієт, пігулок, виснажливих фізичних навантажень і кодування. Ми застосовуємо комплекс заходів, спрямованих на діагностику причин появи надмірної ваги, нормалізацію харчової поведінки, підтримку внутрішніх органів і систем організму, структури шкіри, а також психологічний супровід під час всього процесу схуднення. Методика зниження ваги доктора Гаврилова включає в себе не тільки спеціальні програми корекції ваги у групі, але і можливість боротися з проблемою з допомогою мережі Інтернет, брати участь в вебінарах клініки, а також самостійно пройти курс будинку. Величезна кількість людей з різних міст Росії і країн СНД можуть у будь-який час отримати необхідну допомогу та консультацію в мережі, вибрати підходящий для себе онлайн-курс зниження ваги, а також поспілкуватися з однодумцями на форумі і почитати їх відгуки про фахівців центру і самому доктора Гаврилове.

Центр зниження ваги доктора Гаврилова допомагає людям з надмірною вагою не тільки знайти красиве здорове тіло, але і вчить по-новому ставитися до життя, до оточуючих, до самих себе.
За час нашої роботи в клініці схуднення успішно знизили вагу більше 100 000 чоловік!

Щомісяця послугами центрів клініки користуються сотні клієнтів з різних міст і населених пунктів Росії, України, Білорусі, Казахстану.

Відгуки про Центр зниження ваги Доктор Борменталь/Центр Доктора Гаврилова

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук