Медичний порталУстановиКиївКосметологіяЦентр зниження ваги "Доктор Борменталь"
Центр зниження ваги Доктор Борменталь

Центр зниження ваги "Доктор Борменталь"

Косметологія

пр. Героїв Сталінграда, 20 , Київ, Київська область
+38 (044) 223-60-10
+38 (044) 223-60-20
bormental@gala.net
Сховати карту

Про установу

Центр зниження ваги відкритий в столиці України з 2008 року. Вже більше шести років ми пропонуємо мешканцям Києва психологічну, сучасну методику зниження ваги, на ділі довела свою безпеку і еффектівность.Центр пропонує своїм клієнтам комплексний підхід до вирішення "проблеми зайвих кілограмів":
Перший етап - формування правильного харчової поведінки, яке сприяє зниженню ваги
Другий етап - діагностика для усунення перешкод на шляху зниження ваги (корекція станів здоров'я і емоційних проблем, косметологічних змін)
Третій етап - супровід до досягнення запланованих результатів та їх закріплення.
Володіючи величезним практичним досвідом у зниженні ваги, ми акцентуємо увагу на індивідуальному підході, враховуємо особливості кожного клієнта. Постійно доповнюємо й удосконалюємо методику. Уважно вивчаємо і впроваджуємо у себе новітні міжнародні досягнення в області діагностики, профілактики і усунення зайвої ваги.
Ваш перший крок до стрункості - безкоштовна консультація!
Що відбувається на первинній консультації?
На консультації ми визначаємо приховані причини набору ваги саме у вашому випадку, обговорюємо з вами ефективність вашого колишнього досвіду боротьби із зайвими кілограмами.
Ви отримуєте повну інформацію про методику доктора Гаврилова, не тільки успішно допомагає скинути вагу, але і дозволяє зберегти досягнутий результат за рахунок усунення основних причин набору зайвих кілограмів.
Ми обов'язково визначаємо, чи немає у вас протипоказань до проходження курсу зниження ваги, враховується вік, статура, наявність супутніх захворювань. На консультації Ви отримаєте багато корисної інформації. Ми допоможемо вирішити Вам Вашу проблему.
Важливий обов'язковий етап первинної консультації - обстеження на аналізаторі складу тіла, тестування. Слід уточнити, який саме вага є для вас оптимальним, вага в якому вам комфортно, з'ясувати чи підходить наш метод саме вам, тому що на програму ми беремо тільки тих, кому реально можемо допомогти. Ми бережемо нашу репутацію і ВАШЕ довіру до нас!

Спеціалісти

Дієтолог, Психолог, Психіатр, Психотерапевт, Біолог, Масажист

Відгуки про Центр зниження ваги "Доктор Борменталь"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук