Центр здоров'я Вега

Центр здоров'я "Вега"

Медичний центр , Стоматологія, Косметологія

вул. Університетська, 35 , Донецьк, Донецька область
Пн-Сб: 8.00 - 20.00
+38 (062) 381-75-55
+38 (066) 826-31-58
+38 (096) 286-53-03
df@wega.dn.ua
Сховати карту

Про установу

Прийшовши в наш центр, Ви отримаєте не тільки кваліфіковане лікування зубів у приємній атмосфері, але і відчуваєте турботу і увагу, комплексний підхід і високі стандарти при виборі обладнання, виконання робіт за новими технологіями з використанням відомих методів стоматологів світу на сучасних стоматологічних установках з використанням якісних імпортних матеріалів.


Стоматологічне відділення Центру Здоров'я "Вега" - це послуги однією з кращих стоматологій в Донецьку. У вашому розпорядженні 7 кабінетів, включаючи рентген-кабінет і стериализационную.
- Дбайливе видалення зубів
- Прикраса зубів
- Лікування зубів від "А" до "Я" з гарантією і комфортом
- Косметичне відновлення
- Розумна імплантація зубів
- Вирівнювання зубів
- Нормалізація прикусу
- Протезування зубів
- Професійна чистка зубів
- Відбілювання зубів
Фахівці Центру Здоров'я надають такі види послуг:

Комп'ютерна діагностика в Донецьку дозволяє істотно скоротити час обстеження пацієнта, підвищити достовірність діагностики при різкому зниженні її трудомісткості, проводити ранню діагностику на стадії доклінічних проявів, виявляти ступінь наявних порушень у різних органах і системах конкретного хворого (гострі, підгострі, хронічні, дистрофічні, неопластические процеси), проводити ідентифікацію збудників та їх токсинів

Лікування захворювань опорно-рухового апарату. Наша клініка в Донецьку має висококласними професіоналами, що спеціалізуються на лікуванні захворювань опорно-рухового апарату, лікування хребта в Донецьку. Наші фахівці ефективно застосовують мануальну терапію, класичний лікувальний масаж та інші види масажу.

Озонотерапія в Донецьку. Озон по лікувальній дії аналогічний антибіотиків, а іноді і перевершує їх, але відрізняється від них тим, що не має побічних ефектів, не має згубного впливу на клітини печінки і нирок. Крім того, озон є природним імуно-модулятором, тому стимуляція озоном імунітету є основою профілактики гострих респіраторних захворювань і грипу.

Лікування варикозу. Згодом поряд з прогресуванням варикозного розширення вен з'являються трофічні порушення, частіше локалізовані на внутрішній поверхні нижньої третини гомілки: індурація, пігментація, дерматит, потім - трофічна виразка, що погано піддається лікуванню. Фахівці приватної клініки Донецька Вега допоможуть Вам уникнути необхідності хірургічного втручання на ранніх стадіях варикозного розширення вен.

Чистка організму
Естетична і лікувальна косметологія обличчя і тіла. Приватна косметлогия в Донецьку "Вега", фахівці якої є справжніми професіоналами своєї справи, допоможе Вам відновити внутрішній потенціал шкіри, продовжити молодість, надати їй здоровий, доглянутий вигляд.

Дерматологія
Лікування демодекозу, акне, куперозу, судинних дефектів
Видалення папілом, бородавок, гемангіом

Красива, доглянута шкіра була і залишається неодмінним атрибутом нашої привабливості.

Відновити внутрішній потенціал шкіри, продовжити молодість, надати здоровий, доглянутий вигляд допоможуть фахівці Центру здоров'я «Вега».

У розділі косметології в приватній клініці в Донецьку Ви знайдете наступні напрямки послуг:

- Косметологічні масажі
- Хімічні пілінги (чистка обличчя)
- Мезотерапія
- Біоревіталізація
- Ін'єкції ВТХА
- Термоліфтінга
У центрі здоров'я "Вега" Ви можете пройти сеанси ефективного масажу в Донецьку:

Релаксуючі процедури
 • Стоун масаж (стоунотерапия)
 • Королівський масаж
 • Шоколадне обгортання
Антицелюлітні програми
 • Мезотерапія в приватній клініці Донецьку
 • Антицелюлітний масаж в Донецьку
 • Антицелюлітні обгортання
Лікувальні масажі
 • Класичний
 • Рефлекторний
 • Тайський
Пілінги
 • Банний
 • Кавовий
 • Медовий з сіллю

Спеціалісти

Стоматолог, Дерматолог, Косметолог, Масажист

Відгуки про Центр здоров'я "Вега"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук