Медичний порталУстановиКиївКосметологіяЦентр здоров'я доктора Василишина "Вітіліго"
Центр здоров'я доктора Василишина Вітіліго

Центр здоров'я доктора Василишина "Вітіліго"

Косметологія

вул. Васильківська, 16 , Київ, Київська область
info@vasilishin.com.ua; dr@vasilishin.com.ua
Сховати карту

Про установу

Центр "Вітіліго" в Україні існує вже 14 років. Він був заснований в 1999 році кандидатом медичних наук, лікарем дерматологом вищої категорії Василишиним Андрієм Андрійовичем на базі клініки МНВО "МЕДБУД" за сприяння українських і Кубинських фахівців. За цей час понад 7 000 хворих з вітиліго відвідали центр і отримали кваліфіковане лікування.
Метою роботи центру було надання кваліфікованої медичної допомоги хворим страждаючим вітіліго. Захворювання, яке до цих пір викликає суперечки серед фахівців з причини відсутності точних даних з етіології і патогенезу.
За час роботи центру проводилася науково-дослідна робота на цю тему. Було проведено більше 600 досліджень, спрямованих на визначення вмісту мікроелементів в організмі хворих вітіліго. Підсумком цих досліджень стала коригування обмінних процесів, яка заповнює дефіцитні стану організму хворих. Так само була розроблена методика стимуляції мелогенеза, за допомогою моделювання препаратів беруть участь в обмінних процесах. Спільно з лікарями інших спеціальностей проводилися ретельні дослідження стану здоров'я наших хворих для вивчення пускових механізмів у виникненні вітиліго. При співпраці з Українсько - Кубинським Чорнобильським фондом здійснювалася лікарська допомога хворим на території Республіки Куба.
З 2004 року доктор Василишин Андрій Андрійович вперше на території України почав використовувати в лікуванні хворих з вітіліго, ультрафіолетовий лазер з довжиною хвилі 311 нн / м. Ефективність відновлення пігментації різко збільшилася, дозована інсоляція на уражені ділянки тіла дозволила синтезувати меланін на уражених ділянках шкірних покривів з поступовим відновленням пігментації. З цього часу спеціалізацією центру в лікуванні вітіліго стало використання лазерних технологій. Це сучасне інноваційний напрямок активно розвивається в кращих клініках світу. Василишин Андрій Андрійович продовжує активно розвивати лазерне апаратне лікування в дерматології в Україні і вже допоміг у лікуванні тисячам хворих.
C 2012 центр "Вітиліго" був розширений і перейменований в Центр здоров'я доктора Василишина "Dr. V". Центр з раніше спеціалізується на лікуванні вітіліго, але тепер це один з напрямків. Іншим, затребуваним на сьогоднішній день напрямком, стало апаратне лазерне лікування в загальній дерматології та естетичної косметології. Саме в Центрі здоров'я "Dr. V" для лікування хворих використовується унікальна в Україні лазерна система Harmony XL, яка є лідером в області дерматології та естетичної медицини. Використання інноваційних підходів в медицині є характерною особливістю в роботі Центру здоров'я доктора Василишина "Dr. V2.

Фахівці

Дерматолог

Венеролог

Косметолог

Спеціалісти

Дерматолог, Венеролог, Косметолог

Відгуки про Центр здоров'я доктора Василишина "Вітіліго"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук