Медичний порталУстановиОдесаМедичний центрЦентр здоров'я А. В. Порошина
Центр здоров'я А. В. Порошина

Центр здоров'я А. В. Порошина

Медичний центр

вул. Щорса, 11 , Одеса, Одеська область
+38 (0482) 798-07-01
+38 (0482) 749-83-73
Сховати карту

Про установу

Центр Здоров'я Порошина відкрився в Одесі 1 червня 1994 року. Спочатку ми знімали три кабінети в санаторії "Росія", потім 5 кабінетів у туркомплексі "Одеса", потім 16 кімнат у гуртожитку на Терешкової 21 і ось тепер ми знаходимось в будівлі за адресою вул. Щорса 11.

У нашому Центрі ви можете звернутися до широкого кола висококласних фахівців. Ви зможете пройти у нас повний курс обстеження і лікування - як за допомогою лікарських препаратів, так і повністю виключаючи їх застосування. У Центрі ви можете скористатися послугами клінічної лабораторії, з можливістю пройти всі необхідні аналізи. Ми можемо запропонувати вам різні курси лікування, в тому числі із застосуванням масажу і мануальної терапії - хіропрактики і остеопатії, китайську класичну та корейську Су-Джок акупунктуру, мікрохвильову резонансну і магнітотерапію, СКЕНАР-терапію, гірудотерапію (лікування п'явками), гомеопатію і антигомотоксикологію.

 

Спеціалісти

Гінеколог, Гомеопат (нетрадиційна медицина), Мануальний терапевт, Масажист, Невролог, Педіатр, Уролог, Фізіотерапевт, Рефлексотерапет, Спеціаліст УЗД, Хірург, Токсиколог, Гематолог

Відгуки про Центр здоров'я А. В. Порошина

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук