Медичний порталУстановиОдесаВетклінікаЦентр ветеринарної медицини "Марквет"
Центр ветеринарної медицини Марквет

Центр ветеринарної медицини "Марквет"

Ветклініка

вул. Дніпропетровська дорога, 98 , Одеса, Одеська область
Пн-Нд: 0.00- 24.00
+38 (048) 712-07-01
Головний лікар
Ковтун Михаил Михайлович
Сховати карту

Про установу

Якщо Ваш вихованець поводиться не так як завжди , і ви починаєте за нього турбуватися не варто відкладати візит до ветеринарного лікаря, але для початку Ви зможете отримати консультацію наших лікарів по телефону заздалегідь передзвонивши в реєстратуру і коротко описавши виниклу проблему.К жаль не всі питання можна вирішити і уточнити в телефоном режимі , вислухавши , реєстратор направить Вас до відповідного фахівця тому в нашій клініці працюють вузькопрофільні лікарі. Після вибору фахівця чітко визначтеся з датою і часом відвідування клініки . Економлячи Ваш час ми радимо записатися заздалегідь. Якщо так сталося , що Ви потрапили в клініку , і Вашому тварині потрібна невідкладна екстрена допомога Ви повинні повідомити про це реєстратору . Тільки в цьому випадку Вашій тварині нададуть невідкладну допомогу в НЕ черги.

Ось Ви потрапили на прийом до лікаря , для початку до терапевта загального профілю , він збирає анамнез про життя та утриманні Вашого вихованця , уважно вислуховуючи всі Ваші скарги і побоювання . Отримавши цю інформацію доктор визначає необхідність додаткових методів дослідження, таких як:

  - УЗД ,

  - Рентген ,

  - Лабораторні діагностика .

Для призначення правильного , а головне ефективного лікування.

Лікарі " ценр ветеринарної медицини Марквет Одеса" постійно підвищують рівень своєї кваліфікації , відвідуючи різноманітні конгреси та семінари , тим самим намагаючись підвищити якість проведених послуг у нашій клініці , яка оснащена повним комплексом оборудованія.Так як у наш час , є можливість поставити діагноз дійсно на вагомих аргументах і підставах.

І пам'ятайте , що запорукою успішного лікування є тісна співпраця лікаря і власника , так як вони переслідують єдину мету - здоров'я Вашого улюбленця ! Адже лікар і власник це одна команда!

Наше головне завдання - повернути здоров'я Вашим улюбленим вихованцям , а Вам радість !

 

Відгуки про Центр ветеринарної медицини "Марквет"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук