Медичний порталУстановиКиївПсихологічний центрЦентр терапії залежностей "ФЕНІКС"
Центр терапії залежностей ФЕНІКС

Центр терапії залежностей "ФЕНІКС"

Психологічний центр , Наркологічний центр, Реабілітаційний центр

вул. Кибальчича, 2 А , Київ, Київська область
+38 (044) 540-00-11
+38 (063) 280-22-93
+38 (050) 352-82-13
valeri.ok@rambler.ru
Сховати карту

Про установу

Принципи та умови лікування наркоманії в Центрі терапії залежностей "Фенікс".

Режим інформаційної депривації (інформаційного голоду) одне з необхідних умов успішного лікування. Лікування наркоманії, ігроманії та інших залежностей проходить в статусі анонімності і конфедиційності. У той же час факт знаходження клініки в місті дозволяє пацієнтам брати участь у виїзних групах взаємодопомоги, спілкуватися з выздоравливающими і мають великий досвід тверезого життя, одужувати в умовах, наближених до природних.

У Центрі терапії залежностей "Фенікс" кімнати відпочинку розраховані на 2х осіб, що дозволяє персоналу безперервно контролювати реабілітаційний процес, виключає самотність пацієнта, "замикання на себе", що забезпечує безперервну групову психотерапію та цілодобове вплив групової (колективної) свідомості на видужуючих.

Психологічна робота резидентів формує стійку установку на одужання і дає відмінні результати психотерапії.

Здорове, по домашньому смачне харчування, відновлює сили організму пацієнтів, виконує лікувальну і профілактичну функцію.

Програма клініки - програма особистісного та духовного зростання. Її мета - повернення людини до повноцінного життя без наркотиків та алкоголю, до життя з високими моральними та етичними якостями. Важливе значення має комплексний підхід до вирішення проблеми. Наші видужуючі перебувають під опікою досвідчених фахівців, з ними займається кваліфікована команда психологів, терапевтів і консультантів, волонтерів.

В основі реабілітації за миннесотской моделі - ідеологія програми "12 кроків" узагальнюючої весь сучасний світовий духовний досвід в лікуванні наркоманії, ігроманії та інших залежностей. У програми є потужна підтримка в особі мільйонів видужуючих наркоманів по всьому світу. Ця ідеологія червоною ниткою проходить через блоки індивідуальної, групової та сімейної психотерапій. Тренінги особистісного зростання, энерготерапия, йога, медитації, сміхотерапія, дихальні практики (на основі ребефінга), кінезіотерапія, арттерапія, доповнюють психотерапевтичний комплекс.

У реабілітаційному центрі «Фенікс» синтезовані різні методики по роботі з свідомістю, що проходять реабілітацію. Тут не "зомбують" на рівні підсвідомого, а прагнуть до усвідомленого зміни світогляду, з тим, щоб проясненное свідомість стало здатним до формування власної високоефективної реальності, увійшло в гармонію з навколишнім світом, позбулося від помилкових "істин" і "цінностей", і знайшло ті пріоритети, що засновані на розум

Основний принцип нашої діяльності - НЕ НАШКОДЬ! Наша головна мета - безумовне одужання кожного, хто звернувся до нас за допомогою. Тому ми постійно оцінюємо свою працю, виправляємо помилки, вдосконалюємо вдалі моменти, інтегруємо новітні високоефективні методи, методики і технології.

Чи потрібно говорити, що співробітники, покликані формувати розвиток особистості, самі йдуть шляхом вдосконалення? Наша команда складається з які мають особистий досвід у роботі з залежностями або співзалежності. Хто, як не вони, знає проблему зсередини і здатний служити прикладом РЕАЛЬНОСТІ одужання.

В числі співробітників психологи, лікарі, філософи, художники, музиканти, спортсмени, тренери та фахівці нетрадиційних методів лікування. Але це не означає, що на заняттях проводяться бесіди на абстрактні від реальності теми. Навпаки, на тренінгах опрацьовуються життєві ситуації - каверзні, що потребують морального вибору. Резиденти центру знаходять друзів, свій постійний коло спілкування, професію, роботу, навчання - все те, без чого неможливо моральне становлення і одужання.

Унікальність нашого методу лікування наркоманії в тому, що зі своїми клієнтом ми йдемо до повного одужання. Для цього потрібен час і чималі зусилля, але результат вартий того. Ще одне врятоване життя, ще в одну сім'ю повернулося спокій і радість. Можливо це Ваша родина і Ваше життя. Дайте собі цю можливість!

Спеціалісти

Психолог, Нарколог

Відгуки про Центр терапії залежностей "ФЕНІКС"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук