Медичний порталУстановиМелітопольОптикаЦентр терапії ока "Оптика"
Центр терапії ока Оптика

Центр терапії ока "Оптика"

Оптика

вул. Гризодубової, 55 , Мелітополь, Запорізька область
+38 (06192) 5-27-23
Сховати карту

Про установу

АПАРАТНЕ ЛІКУВАННЯ

СИНОПТОФОР - апарат, який використовується для діагностики і лікування сенсорних і рухових розладів при косоокості, бінокулярної нестійкості, гетерофориях.

Прилад Амблиопанорама призначений для лікування амбліопії (функціонального недорозвинення сітківки) починаючи з раннього віку.

Макулостимулятор (кольоровий та чорно - білий) - призначені для лікування амбліопії і косоокості у дітей, починаючи з раннього віку; зняття спазму акомодації при зорово - напружені умови праці (робота з комп'ютерами, мікроскопами, друкованими текстами і т.д. у людей різного віку).

АСО - апарат спектральний офтальмологічний призначений для биоритмического впливу світлом різної довжини хвилі на орган зору з метою лікування і профілактики захворювань очей, внутрішніх органів і нервової системи.

Окуляри Панкова - апарат світлодіодний офтальмологічний - квантовий прилад, призначений для зняття зорового стомлення і лікування багатьох захворювань очей (глаукома на ранній стадії катаракта, хронічна втома очей, незначне зниження гостроти зору, міопія, амбліопія, астигматизм, дистрофії сітківки, часткова атрофія зорових нервів і ін)

Окуляри "Бриз" - їх дія заснована на давньому мистецтві голковколювання. Використовуються для лікування короткозорості, астигматизму , амбліопії ,пресбіопії, астенопії(втоми очей). Працюють в режимі повітряного тиску, гарячого стиснення, багаточастотного вібрації.

Електростимуляція - стимуляція дозованим електричним струмом низької інтенсивності. Використовується для лікування спазму акомодації, короткозорості, амбліопії, дистрофічних змін сітківки зорового нерва.

Лікарський електрофорез - застосовується для лікування запалень придатків ока , переднього відрізка ,а також, для терапії дистрофічних захворювань сітківки , зорового нерва і прогресуючої короткозорості.

Комп'ютерні програми "EYE", "Квітка", "Павучок", "Хрестики", "Клинок", "Контур", "Чайка" - програми-ігри для лікування амбліопії, косоокості, відновлення і розвитку бінокулярного зору, розвитку фузійні резерви і стереоскопічного зору.

Також ми надаємо:
- професійну консультацію лікаря
- якісний підбір та виготовлення окулярів і м'яких контактних лінз
- комп'ютерна діагностика
- сонцезахисні окуляри високої якості із захистом від ультрафіолету на 100%
- широкий вибір оправ та атрибутів

Спеціалісти

Офтальмолог (окуліст)

Відгуки про Центр терапії ока "Оптика"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук