Медичний порталУстановиКиївКлінікаЦентр "Софія Мед"
Центр Софія Мед

Центр "Софія Мед"

Клініка

вул. Софіївська, 10 , Київ, Київська область
Пн-Нд: 8.00 - 22.00, без вихідних
+38 (044) 229-52-39
info@sofiyamed.com.ua
Сховати карту

Про установу

Медичний Центр "Софія Мед" - це поєднання класичної медицини і стародавніх східних методик оздоровлення, офіційна база Кафедри неврології та рефлексотерапії  Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

Відмінною особливістю нашого Медичного Центру є спрямованість на визначення істинної причини захворювання, методом комплексної функціональної діагностики організму, немедикаментозне безопераційне лікування гострих і хронічних захворювань.

Консультації наших лікарів безкоштовні! Перш ніж довіритися якомусь фахівцеві, Ви повинні його дізнатися, ознайомитися з методами та принципами лікування, і тільки після приймати рішення на користь платних послуг.

Співробітники медичного центру - це висококваліфіковані лікарі неврологи, терапевти, вертебрологи, рефлексотерапевти, психотерапевти, спеціалісти понетрадіціонной медицини, які отримали освіту в Китаї, країнах СНД. У своїй роботі вони дотримуються принципу індивідуального підходу до кожного пацієнта, ніж домагаються позитивних результатів терапії.

Медичний центр "Софія Мед" розташований центрі Києва, недалеко від ст. метро «Майдан Незалежності» і «Золоті ворота», що забезпечує зручність доступу для жителів і гостей столиці.

Фахівці

Невролог

Рефлексотерапет

Народна і нетрадиційна медицина

ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина)

Вертебролог

Мануальний терапевт

Терапевт

Масажист

Реабілітолог

Спеціалісти

Мануальний терапевт, Масажист, Гомеопат (нетрадиційна медицина), Невролог, Рефлексотерапет, Народна і нетрадиційна медицина, Терапевт, Реабілітолог, ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина), Вертебролог

Відгуки про Центр "Софія Мед"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук