Медичний порталУстановиКиївКлінікаЦентр сімейної медицини "Ваше здоров'я"
Центр сімейної медицини Ваше здоров'я

Центр сімейної медицини "Ваше здоров'я"

Клініка

вул. Підвисоцького, 19 , Київ, Київська область
+38 (044) 285-17-37
+38 (095) 664-26-39
Fax: +38 (044) 285-05-38
Сховати карту

Про установу

Центр сімейної медицини "Ваше здоров'я" - лікувальний заклад для всієї родини. У нас проводяться консультації, діагностика, лікування, вакцинопрофілактика і госпіталізація.
У нашому Центрі працює дружний колектив, у якого спільні цілі - зробити все можливе для того, щоб довірили нам своє здоров'я люди, не залишилися наодинці зі своїми проблемами, а ті, хто звик не хворіти, змогли зробити щеплення і отримати кваліфіковану пораду з профілактики різних захворювань.
Повноцінне життя - це передусім можливість не хворіти, тому в даний час неухильно зростає інтерес до профілактичної медицини, а конкретної людини до стану власного здоров'я і його регулярному контролю.
Ми професійно розуміємо значимість здоров'я та створюємо всі умови для отримання об'єктивної та достовірної інформації про стан наших пацієнтів, виконуючи дослідження на найсучаснішому обладнанні та залучати кращих лікарів в своїй спеціальності.
Методи діагностики, аналізи, обстеження:
аналіз крові загальний, аналіз крові розгорнутий (формула), аналіз крові біохімічний, аналіз сечі загальний, аналіз калу, печінкові проби, імунологічні дослідження (в т.ч. інфекційна панель), гормональні дослідження (в т.ч. репродуктивна панель), онкологічні дослідження, бактеріологічні дослідження, діагностика виділень у жінок, діагностика виділень з уретри чоловіків, цитологічні дослідження, кольпоскопія, УЗД, ЕКГ, ФГДС, реоенцефалографія, нейросонографія, рентренографія.
Лікування, маніпуляції, процедури:
амбулаторне, комплексне лікування, госпіталізація, ін'єкції, інфузії, інстиляції, ін маніпуляції, масаж, вакцинація.

Спеціалісти

Терапевт, Кардіолог, Невролог, Гастроентеролог, Ендокринолог, Отоларинголог (ЛОР), Педіатр, Дерматолог, Інфекціоніст, Вірусолог, Ортопед, Травматолог, Уролог, Гінеколог

Відгуки про Центр сімейної медицини "Ваше здоров'я"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук