Медичний порталУстановиДніпропетровськБудинок дитиниЦентр розвитку родини "Семицвет"
Центр розвитку родини Семицвет

Центр розвитку родини "Семицвет"

Будинок дитини

ул. Барикадна, 3, оф. 8 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
+38 (056) 744-59-70
+38 (056) 745-32-94
+38 (056) 744-79-57
info@semicvet.com.ua
Головний лікар
Ольга Верещак
Сховати карту

Про установу

Місія :

Сприяння формуванню в суспільстві високого рівня батьківської культури , яка базується на національних традиціях , повазі до сімейної історії і сучасних знаннях в галузі перинатальної , дитячої та сімейної психології . Ведення просвітницької діяльності у сфері інтересів сім'ї .

Завдання:

Сприяння психологічної адаптації сім'ї до очікування , народження та виховання дитини , новим сімейним ролям.

Дослідження національних традицій сімейної культури і використання їх в якості ресурсу в психологічній роботі з сім'єю .

Популяризація у суспільстві традицій перинатальної культури і сучасних підходів до народження та виховання дитини.

Популяризація сучасних поглядів на грудне вигодовування , підготовка вагітних жінок до годівлі грудьми , надання консультативної допомоги та психологічної підтримки годуючим матерям .

Сприяння розвитку та гармонізації особистості дитини шляхом створення простору і атмосфери , які стимулюють його до розвитку і творчості .

Надання психологічної допомоги батькам дітей з особливими потребами (індивідуальні консультації та заняття , соціальна адаптація в умовах дитячого центру ) .

Проведення тренінгових та просвітницьких програм для сімей , які очікують або вже мають дітей , з метою підвищення батьківської компетентності .

Сприяння покращенню взаємодії перинатальних психологів та медичного персоналу, що працює в сфері акушерства і гінекології , в інтересах сім'ї . Популяризація передового зарубіжного досвіду в цій галузі.

Проведення навчальних , тренінгових та психокорекційних програм для фахівців, що працюють у сфері психологічної та медичної підтримки сім'ї .

Ведення просвітницької діяльності серед майбутніх батьків та медичного персоналу щодо ролі Доул ( помічниць в пологах).

Сприяння підвищенню правової грамотності сім'ї у питаннях материнства і дитинства.

Сприяння проведенню просвітницьких семінарів , конференцій , а також виставок , концертів , фестивалів та інших заходів з метою залучення уваги громадськості до існуючих проблем сім'ї ( психологічним , виховним , медичним ) і пошуку шляхів їх подолання .

Освітлення цілей і діяльності організації в ЗМІ.

Відгуки про Центр розвитку родини "Семицвет"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук

схожі клініки цього профілю