Медичний порталУстановиКиївПсихологічний центрЦентр Розвитку Чоловіка і Жінки "Епоха"
Центр Розвитку Чоловіка і Жінки Епоха

Центр Розвитку Чоловіка і Жінки "Епоха"

Психологічний центр

вул. Костьольна, 15 , Київ, Київська область
+38 (044) 229-09-56
+38 (050) 20-25-899
epohagrowup@gmail.com
Сховати карту

Про установу

Центр Розвитку Чоловіка і Жінки "ЕПОХА" - це компанія інноваційних тренінгових та навчальних технологій в галузі розвитку чоловіків і жінок. Ми займаємося розробкою та впровадженням програм жіночого і чоловічого саморозвитку, індивідуального коучингу, супроводу в процесі зростання і виходу з кризових життєвих ситуацій, як приватних осіб так і пар, сімей і компаній.
Поєднанням індивідуального, парного і групового підходів ми допомагаємо досягти високої особистісної ефективності та бажаного рівня якості життя наших клієнтів.
Індивідуальне просування, усвідомлене формування стосунків у парі, турбота про сім'ю і роді, професійна ефективність і задоволення власної реалізацією в соціумі - результат нашої роботи.
Наші цілі:
    
• особистий ріст і розвиток наших клієнтів через взаємини з протилежною статтю;
    
• подолання конкуренції підлог і реалізація розумної співпраці між чоловіками і жінками у всіх областях особистого й суспільного життя;
    
• створення бажаної форми взаємин з партнером - усвідомлений стиль особистого життя;
    
• співпраця з треніговимі компаніями в області особистісного зростання та бізнесу задля підвищення ефективності розвиваючих технологій на основі гендерного підходу;
    
• привернення уваги громадських і бізнес - організацій до питання відносин між чоловіками і жінками в професійній області і використанню отношенческой ресурсу в розвитку компаній.
Успіх у повному розумінні цього слова, передбачає матеріальне благополуччя, гармонійні стосунки з людьми і творчу самореалізацію - тобто унікально - індивідуальне відчуття щастя кожним з нас!
Ми створені, щоб енергію статі зробити джерелом сил і розвитку чоловіків і жінок.
Центр "ЕПОХА" реалізує цілісний підхід до розвитку особистості, який базується на гармонійній взаємодії «чоловічих» і «жіночих» складових повноцінного життя людини.
Ми працюємо для того, щоб результат діяльності приносив нашим клієнтам справжню радість і задоволення. Це можливо лише у відкритих і творчих стосунках чоловіків і жінок.
Наше завдання - вносити інновації та стабільність в життя суспільства, розвиваючи структуру взаємовідносин між статями. Значним кроком у підвищенні якості життя суспільства є самореалізація чоловіків і жінок. "Бути собою" - означає пізнавати себе! "Бути щасливим" - значить творити своє життя вільно і свідомо. Допомагаючи опанувати енергією статі, "ЕПОХА" зміцнює основу зростання, розвитку та благоденства людини в особистому житті і в соціумі.

Фахівці

Психолог

Спеціалісти

Психолог

Відгуки про Центр Розвитку Чоловіка і Жінки "Епоха"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук