Медичний порталУстановиКиївРеабілітаційний центрЦентр реабілітації та соціальної адаптації "Я - Легенда"
Центр реабілітації та соціальної адаптації Я - Легенда

Центр реабілітації та соціальної адаптації "Я - Легенда"

Реабілітаційний центр , Наркологічний центр

вул. Іжевська, 2, оф. корпус, кім. №8 , Київ, Київська область
+38-044-361-46-04
+38 (096) 356-40-40
+38 (063) 579-98-75
popovich.e@gmail.com
Сховати карту

Про установу

Існує кілька напрямків допомоги залежним:
-стаціонарне,
-амбулаторне,
-лінія довіри.
Реабілітація та відновлення нарко - і алкозалежних - основний напрямок роботи центру, метою якого є відновлення особистості на фізичному і духовному рівні, допомогу кожному, хто хоче звільнитися від залежності і почати зовсім нове життя. Центр реабілітації - це не лікарня, мало знайти потрібні ліки! Якщо не дивитися в корінь проблеми, реабілітація не дасть гідних результатів. Адже, маючи одного наркомана, вся сім'я стає залежною, весь час працюючи на наркобізнес, поступово потрапляючи в рабство.
Основою нашого успіху у звільненні від будь-якого роду залежності є духовні принципи. Ми віримо в те, що кожна людина, що живе за духовними принцыпам, отримує звільнення від рабства залежності. Завдання центру - повернути людині моральний і фізичний стрижень, на якому грунтується його нормальна життєдіяльність, а також, підтримати реабілітанта і його сім'ю на першому етапі їх життя, поза наркотичної або алкогольної залежності.
Процес соціальної адаптації займає мінімум півроку. За цей час людина набуває необхідні духовні знання, відновлюється фізично. Набуває нових друзів в побудованому всередині центру соціумі. Повністю змінюються пріоритети і купуються нові життєві цінності, а також, відбувається формування усвідомленого небажання вживати алкоголь і наркотики, і твердого прагнення до здорового, тверезого способу життя. Йде відновлення таких позитивних якостей людської особистості, як чесність, порядність, щирість, доброта, доброзичливість, готовність прийти на допомогу, працьовитість і т.п.
В центрі "Я-Легенда" є свої внутрішні закони і правила, яким підкоряється кожен. Розпорядок дня передбачає все, як заняття, так і спільна праця з обслуговування та благоустрою центру. Є час для перегляду відеофільмів, занять спортом і прогулянок. Індивідуальний підхід до кожної людини є основним пріоритетом нашої роботи. Невимушена атмосфера взаєморозуміння і справжньої дружби спонукає кожного до зміни життя. Працюємо разом і разом відпочиваємо. Разом в труднощах і разом в радощах.
У перші 2 місяці реабілітанти не бачаться зі своїми родичами у уникнення маніпуляцій зі сторони перше. Порожнеча, яку наркоман заповнював наркотиком, не повинна бути заповнена передчасної материнської жалістю. Обом сторонам важливо прийняти рішення не відступати від обраного курсу. А також, важливо зрозуміти, що попередні стосунки між ними були засновані на брехні. Під час реабілітації в центрі "Я-Легенда" приходить нове розуміння про взаємини. Реабілітація - старт для нової, повноцінного життя.
З моменту свого відкриття по сьогоднішній день Реабілітаційний Центр "Я-Легенда’ став відчиненими дверима, що веде від смерті до життя, для багатьох хлопців, більшість з яких в минулому втратили всяку надію на нормальне життя і гідну людську долю. В історії кожної з цих людських життів ховаються численні трагедії: зруйновані сім'ї, трагічні смерті друзів і однолітків, роки, проведені у тюрмах, придбані важкі хвороби і т.д. Сьогодні всі вони повністю відновлені, у кожного є мрії, плани на майбутнє, бажання допомогти іншим людям.
Якщо у Вас або у Ваших близьких є проблема з залежністю, ми готові і хочемо Вам допомогти. Потрібно тільки особисте бажання отримати звільнення від рабства наркотиків, алкоголю або іншій залежності.

Один телефонний дзвінок з Вашого боку і реабцентр "Я-Легенда" вже готовий Вам допомогти!

Спеціалісти

Нарколог, Психолог

Відгуки про Центр реабілітації та соціальної адаптації "Я - Легенда"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук