Медичний порталУстановиОдесаРеабілітаційний центрЦентр реабілітації наркозалежної молоді "Оазис"
Центр реабілітації наркозалежної молоді Оазис

Центр реабілітації наркозалежної молоді "Оазис"

Реабілітаційний центр , Наркологічний центр

смт. Лиманське, вул.одеська, 2 , Одеса, Одеська область
+38 (048)-775-08-69

+38 (067)-480-26-35
+38 (067)-484-85-26
oazisodessa@yandex.ru
Сховати карту

Про установу

Наша програма допомагає наркозалежним людям знайти сенс життя і навчитися жити тверезо. Основа програми - глибока і тривала психологічна корекція без застосування медикаментів.

Принцип програми - показати наркоману його життя без купюр, дати відчути, який він був у житті, для того що б з'явилося усвідомлене бажання все це змінити.

Наркоманія - не тільки хвороба, а й насамперед, спосіб життя людини, який призводить до втрати друзів, здоров'я, сім'ї та людських цінностей. На програмі людина докладає всі зусилля для того, що б змінити цей спосіб життя. Хтось згадує і повертає втрачене, а хтось шукає і навчається з чистого аркуша.

Мета програми реабілітації - це набагато більше, ніж просто " не вживати наркотики, це можливість навчитися любити і цінувати себе і своїх близьких. Навчитися працювати і отримувати від цього задоволення, навчитися визнавати і виправляти свої помилки і витягати з них життєвий досвід. Можливість позбутися від комплексів і бути внутрішньо вільним, навчитися бачити і сприймати світ таким, який він є, радіти життю і кожному її новому дню, і як підсумок - стати щасливою і успішною людиною!

В реабілітаційному центрі для наркоманів Оазис дотримуються правила, кожне правило вироблялося багато років, кожне з них - це чиєсь життя. Дотримання правил є одним з найважливіших умов для успішного проходження програми. Їх дотримуються як учасники програми, так і персонал, завдяки чому створюються довірчі відносини між ними.

Завдання програми:
-створення моделі позитивного терапевтичного співтовариства для учасників реабілітаційного процесу;
-зміна негативної моделі поведінки, мислення, емоційного досвіду;
-формування навичок і умінь, необхідних для соціальної інтеграції в суспільство;
-створення умов для розвитку загальносоціальних цінностей;
-розвиток навичок відповідальної поведінки та здорового способу життя.

В цьому році нам виповнюється 12 років і результатами, досягнутими за цей період, ми можемо підтвердити: наркоманія виліковна! Випускники Оазису - живий приклад успішної роботи програми.

Спеціалісти

Нарколог, Психолог

Відгуки про Центр реабілітації наркозалежної молоді "Оазис"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук