Медичний порталУстановиКиївПсихологічний центрЦентр психотерапії, психіатрії і практичної психології "Софія"
Центр психотерапії, психіатрії і практичної психології Софія

Центр психотерапії, психіатрії і практичної психології "Софія"

Психологічний центр

вул. Саксаганського, 44 , Київ, Київська область
+38 (044) 592-14-04
+38 (044) 289-31-16
+38 (098) 709-82-54
+38 (066) 253-49-80
+38 (063) 139-55-40
+38 (099) 022-11-84
Головний лікар
Сапон Дарья Николаевна
Сховати карту

Про установу

Ми робимо нашу роботу, допомагаючи нашим пацієнтам знайти себе знову - внутрішню силу, енергію, впевненість у собі і почуття безпеки, а в цілому здоров'я і можливість любити.
Кожен звертається в Центр СОФІЯ за допомогою і підтримкою переживає ті чи інші труднощі у своєму повсякденному житті. Це може стосуватися виключно психічної сфери життєдіяльності, може мати відношення до фізіологічних проблем у функціонуванні організму, але однозначно це пов'язано з погіршенням здоров'я.
Основне завдання фахівців Центр СОФІЯ - допомогти людині у відновленні втраченого їм здоров'я.
Зазвичай все починається з первинної консультації у фахівця. У реєстратурі у секретаря Центру Ви можете записатися на зручний Вам час і підійти в призначений день і годину на консультацію. Вас вже чекають, готові вислухати і допомогти у вирішенні виниклих у Вас труднощів.
Консультація зазвичай займає близько години, і на ній в умовах комфорту і доброзичливого ставлення в процесі бесіди двох людей (консультанта і звернулася за допомогою) прояснюється суть проблеми.

У Центрі СОФІЯ немає секретів від пацієнтів, немає недомовленостей і непрояснених моментів. Лікування, його результати та прогноз максимально прозорі і зрозумілі пацієнтові.
Медичний підхід в лікуванні полягає в тому, що пацієнтові за показаннями призначаються медикаментозні засоби і комплекс психотерапії. За кожним пацієнтом закріплюється курирує його доктор, під активним спостереженням якого і здійснюється курс лікування.
Курс лікування складає в середньому від одного до двох місяців. Терміни лікування залежать від тяжкості розлади, ступеня вираженості та самої специфіки складових його симптомів (ознак), тривалості їх існування, відносини самого пацієнта до свого захворювання, його особистісних, в тому числі характерологічних особливостей, а також від того, наскільки його близьке оточення готове йому допомогти в процесі одужання і повернення до звичного способу життя.
Завданням терапії є значне поліпшення стану здоров'я пацієнта, а отже, практично повна редукція (зникнення) турбують пацієнта симптомів.

Фахівці

Психіатр

Психотерапевт

Функціональна діагностика

Сексолог / сексопатолог

Психолог

Спеціаліст УЗД

Невролог

Педіатр

Спеціалісти

Психолог, Психотерапевт, Психіатр, Функціональна діагностика, Сексолог / сексопатолог, Невролог, Спеціаліст УЗД, Логопед, Педіатр

Відгуки про Центр психотерапії, психіатрії і практичної психології "Софія"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук