Медичний порталУстановиКиївПсихологічний центрЦентр психології "Я+сім'я"
Центр психології Я+сім'я

Центр психології "Я+сім'я"

Психологічний центр

просп. Героїв Сталінграда, 48 А , Київ, Київська область
+38 (044) 239-22-43
+38 (067) 247-55-60
+38 (095) 486-42-95
puv020577@gmail.com
Головний лікар
Борисова Виктория Всеволодовна
Сховати карту

Про установу

Центр психології "Я+родина" у партнерстві з громадською організацією "У дитячих долонях".
Наш центр пропонує кваліфіковану психологічну допомогу широкого спектру. Ми працюємо для дітей і дорослих, індивідуально і для всієї сім'ї, для звичайних та спеціальних діток та їх батьків.
Консультації призначені для тих, кому потрібен довірлива розмова з досвідченим фахівцем. Консультації для батьків з дітьми: діагностика дитини, індивідуальні заняття та корекційна робота.
Тематичні семінари - для людей, які хочуть отримати сконцентрований обсяг інформації на певну тему. Тренінги, програми і заняття - для дорослих і дітей, розраховані на захоплюючу групову роботу.
Дитячі групи розвитку та психологічного супроводу формуються з урахуванням особливостей саме вашого малюка, з яким у нас буде працювати команда присвячених своїй справі професіоналів.
До ваших послуг: дитячий і дорослий психологи, висококваліфікований логопед, арт-терапевт, корекційний педагог, музичний педагог, і інші фахівці.
Працює міні-садок "У дитячих мріях"
(З 9-00 до 13-00) для звичайних діток, де основний акцент зроблено на навчанні взаємодії з однолітками - навчання грі, на вмінні спілкуватися, а також всі інші навички, знання та вміння, так важливі для дошкільника.
Успішно діє посилена коррекционними педагогами, логопедом, музичним і каніс-терапевтом спеціальна група для дітей із затримкою психічного розвитку, порушеннями мови, синдромом Дауна, аутизмом та іншими особливостями.
Для дітей з синдромом Дауна та інших особливих дітей послуги безкоштовні, завдяки нашим донорам та партнерам.
Маленька кількість дітей у групі (5-7 чоловік) дозволяє всім приділити достатню увагу і "опрацювати" всі складні ситуації, які виникають в будь-якому дитячому колективі.

Відгуки про Центр психології "Я+сім'я"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук