Медичний порталУстановиКиївПсихологічний центрЦентр практичної психології та психоаналізу "Imago"
Центр практичної психології та психоаналізу Imago

Центр практичної психології та психоаналізу "Imago"

Психологічний центр , Наркологічний центр

вул. Старокиївська, 26 , Київ, Київська область
+38 (044) 247-99-09
+38 (044) 2-333-789
+38 (050) 419-19-68
info@imago.org.ua; grc@voliacable.com
Сховати карту

Про установу

Центр практичної психології та психоаналізу "IMAGO" розпочав свою діяльність у 2005 році. З тих пір накопичився великий досвід з індивідуального консультування, а також з проведення тренінгів та різних навчальних програм.
Всі наші психологи та тренери мають вищу психологічну освіту, а так само є членами психотерапевтичних і психоаналітичних спільнот і навчальних проектів, що забезпечує безперервний Професcиональное зростання.
Наш Центр об'єднує фахівців різних напрямів: психологів, психотерапевтів, психоаналітиків і психіатрів. Всі співробітники Центру мають вищу освіту за своїм фахом, а так само є членами психотерапевтичних і психоаналітичних спільнот, навчальних проектів і супервізійних груп, що забезпечує безперервний профеcсіональний зростання.
Фахівці Центру допоможуть Вам: Краще зрозуміти самого себе, стати впевненим і успішною людиною. Змінити своє ставлення до грошей і дозволити собі стати заможним. Позбутися страхів і депресивних станів. Навчитися отримувати радість від спілкування з людьми. Перестати боятися самотності. Стати більш гармонійним фізично і психічно. Отримувати задоволення від життя у всіх її проявах!
Допомога фахівця необхідна також про всіх видах залежності: алкогольна, наркотична, харчова, ігрова, сексуальна, комп'ютерна тощо
Консультація сімейного психолога допоможе Вам:
Поліпшити взаєморозуміння між подружжям. Налагодити сексуальні відносини. Подружитися з вашими дітьми.

Дитячий психолог допоможе Вашим дітям:
Зрозуміти себе і оточуючих. Позбутися страхів. Підвищити мотивацію до навчання. Налагодити стосунки з однолітками та батьками. Поліпшити сон і апетит, пам'ять. Згладити прояви агресії. Розкрити творчі здібності. Навчитися бути Лідером. Позбутися від комп'ютерної залежності. Правильно вибрати професію.
Корпоративні бізнес тренінги, які пропонує наш Центр, є авторськими ексклюзивними програмами, які готуються за запитом Вашого підприємства. Наші фахівці враховують специфіку Вашого бізнесу, а також психологічний клімат і особливості Вашого персоналу, що допомагає ефективніше провести тренінг і отримати максимальний результат від роботи.

Відгуки про Центр практичної психології та психоаналізу "Imago"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук