Медичний порталУстановиКиївВетклінікаЦентр охорони здоров'я тварин "Vet"
Центр охорони здоров'я тварин Vet

Центр охорони здоров'я тварин "Vet"

Ветклініка

вул. Волинська, 12 , Київ, Київська область
Пн-Нд: 9.00-18.00
+38 (044) 245-78-06
Головний лікар
Васеніна Людмила Валентинівна
Сховати карту

Про установу

Наша ветеринарна клініка на вулиці Волинській 12 , заснована в 70- х роках. Відмінно підготовлені фахівці клініки займаються лікуванням ваших улюблених вихованців . Власні лабораторія , УЗД - апарат та рентген- кабінет дозволяють максимально точно діагностувати захворювання і призначати ефективне лікування.

Ключове положення роботи ЦОЗЖ (Центр Охорони Здоров Тварин на Волинській 12 ) - інститут лікуючих лікарів. Це означає , що кожному пацієнтові приділяється максимальна увага всіх лікарів по черзі , залежно від захворювання. Зі своїм лікуючим лікарем ви також можете по телефону консультуватися з питань харчування та догляду за домашнім тваринам.

Для вашої зручності ми об'єднали в клініці всі необхідні ветеринарні послуги і навіть трошки більше. Прийом пацієнтів в нашій клініці ведеться без попереднього запису в порядку черги. Після прийому у нас аптеці ви можете придбати необхідні ліки , бандажі , спеціальні коміри для собак і котів. На час лікування , в особливо важких випадках , ви маєте можливість поселити свого улюбленця у нас в готелі.

Наші лікарі швидкої допомоги готові допомогти вашому улюбленцю на дому , в будь-який день тижня з 9.00 до 18.00.

Оформлення ветеринарних свідоцтв на вивезення тварин ви можете отримати в будь-який час доби , за наявності тваринного і паспорта , в якому фіксуються дати вакцинації . Наявність тваринного обов'язково для проведення клінічного огляду . Ветеринарне свідоцтво дійсно до 5 діб .

 

 

 

Відгуки про Центр охорони здоров'я тварин "Vet"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук