Медичний порталУстановиЛьвівЛікувально-діагностичний центр Центр народної медицини "Сідус"
 Центр народної медицини Сідус

Центр народної медицини "Сідус"

Лікувально-діагностичний центр , Реабілітаційний центр

вул. Пасічна, 39 А , Львів, Львівська область
+38 (032) 251-04-49
+38 (032) 251-04-57
Сховати карту

Про установу

 Народна медицина стверджує, що одна з головних задач в оздоровленні організму - це навчити його самого боротися з хворобами і не заважати програмі, закладеної в ньому Природою.

Нашому центрі по нетрадиційній медицині використовується велика кількість народних засобів, надають значну допомогу в одужанні. Рецепти взяті з різних джерел по нетрадиційній і народній медицині, а також з обміну досвідом цілителів.

Здоров'я - це гармонія з Природою і з самим собою. Якщо людина віддаляється природних умов життя, якщо не прислухається до свого організму, то він стає незахищеним від захворювань тіла і душі.

Не знаючи причин своєї хвороби, ми шукаємо порятунку в дорогих медикаментів, повіривши в те, що існує «Таблетка», яка позбавить нас від мук, і не віримо в лікування народними засобами. При цьому більшість з нас не намагається змінити ставлення до навколишнього світу і свій спосіб життя.

Але в кожному з нас є великий потенціал психічного і фізичного здоров'я. Якщо ним користуватися хоча б на половину, то ми змогли б жити довгі роки щасливою і здоровою. Про це говорять нам стародавні писання про людину, її природу, про причини і лікування захворювань. Вони передаються в спадщину і традиції народних цілителів різних народів.

Ця «традиційна медицина в наш час називається «нетрадиційної», хоча вона не заперечує і не йде в розріз з офіційною медициною. Навпаки, народні засоби Сходу і Заходу збагачують і доповнюють сучасну медицину.

Наш центр народної медицини допоможе Вам впоратися з хворобами простими і ефективними народними засобами, які лікують багато поширені захворювання.

Практичні рекомендації і народні засоби з багатьох захворювань, розроблені нашим центром народної медицини, які допоможуть покращити ваше фізичне, а також психічне здоров'я, розбудити сплячі у вас природні сили, вилікуватися від хронічних і навіть невиліковних захворювань.

Послуги центру "Сідус":

  • Гірудотерапія
  • Апітерапія
  • Мелотерапия
  • Ароматерапія
  • Антигомотоксикология
  • Спелеотерапія
  • Фітотерапія

Фахівці

Спеціалісти

Гірудотерапевт, Фітотерапевт

Відгуки про Центр народної медицини "Сідус"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук