Медичний порталУстановиДніпропетровськКосметологіяЦентр медичної косметології "КОСМЕД"
Центр медичної косметології КОСМЕД

Центр медичної косметології "КОСМЕД"

Косметологія

вул. Жуковського, 2 Б , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
Пн.-Сб.: 10.00 - 20.00
+38 (0562) 36-08-36

Fax: +38 (0562) 36-90-16
kosmed.center@gmail.com
Головний лікар
Лукьяненко Татьяна Николаевна
Сховати карту

Про установу

Центр медичної косметології "КОСМЕД" був відкритий в 1999 році. Діяльність центру спрямована на оздоровлення і попередження старіння шкіри і всього організму в цілому, нехірургічну корекцію його естетичних недоліків.

Ми знаємо, що сьогодні можна уникнути оперативного втручання в омолодженні шкіри, корекції зайвих жирових відкладень, видалення розтяжок і рубців, використовуючи методики і обладнання фірм, які отримали визнання у світових наукових співтовариств, успішно пройшли апробацію і є сучасними, надійними і безпечними.

Наші фахівці мають відповідну професійну підготовку і готові підібрати для Вас індивідуальні програми з урахуванням Вашого способу життя, типу шкіри і побажань.

Інноваційні рішення та індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяють сьогодні коригувати нам такі проблеми, як зморшки, розтяжки, рубці, вугри, в'ялість шкіри, подвійне підборіддя, целюліт, локальні жирові відкладення, новоутворення шкіри, пігментні плями, надлишковий ріст волосся, змінювати форму щік, губ, щік.

Знання і досвід дозволили нам сьогодні створити для Вас програми по омолодженню і профілактиці старіння. Деякі пункти цих програм складні у виконання і потребують специфічних знаннях і апаратурі - ми з задоволенням допоможемо Вам у цьому; для виконання інших пунктів - потрібно ваше бажання і щоденна робота над собою. Якщо ви готові об'єднати наші і ваші зусилля - приходьте, чекаємо на Вас!

Спеціалісти

Косметолог

Відгуки про Центр медичної косметології "КОСМЕД"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук