Медичний порталУстановиКиївМедичний центрЦентр медичних послуг "Меддопомога"
Центр медичних послуг Меддопомога

Центр медичних послуг "Меддопомога"

Медичний центр , Швидка допомога

бул. Вернадського, 36 , Київ, Київська область
+38 (044) 233-37-88
+38 (063) 233-37-88
info@medpomosch.com.ua
Сховати карту

Про установу

Центр медичних послуг "Медична допомога" створений колективом висококваліфікованих фахівців, що мають великий досвід роботи у практичній медицині. Наше головне завдання - надати спектр медичних послуг з лікування та догляду за пацієнтами, в тому числі лежачими і важкохворими людьми, вдома і в стаціонарі.

Ми беремо до уваги, що організм кожної людини індивідуальний. Наші лікарі розробляють унікальні програми лікування безпосередньо для кожного пацієнта. Крім того, в будь-який зручний для Вас момент, незалежно від часу доби, Ви можете отримати кваліфіковану консультацію будь-якого нашого фахівця.

Всі наші співробітники мають високу кваліфікацію. Центр "Медичну допомогу" тісно і плідно співпрацює з практикуючими лікарями кафедр медичних університетів, чиї практичні навички та науковий потенціал стоятимуть на сторожі вашого здоров'я на всіх етапах лікування.

Практикуючими фахівцями, які працюють в нашому Центрі, є не тільки лікарі, а й усі медсестри. Знання правил і стандартів проводяться медичних маніпуляцій, акуратність і відповідальність роблять цих співробітників Вашими незамінними помічниками на шляху до одужання.

Доглядальниці, яких ми надаємо, мають значний досвід по догляду за лежачими і важкохворими пацієнтами. Ми підбираємо тільки чуйних, порядних і серйозних співробітників, які з великою повагою і розумінням поставляться до будь-якого хворому. Доглядальниця стане надійним компаньйоном Вашій близькій людині.

У числі наших співробітників хірурги, терапевти, інфекціоністи, гастроентерологи, кардіологи, невропатологи, сімейні лікарі та інші фахівці. Всі вони проходять серйозний професійний відбір.

Для нас важливо, щоб Ви були впевнені в якості надаваних нами послуг. Не бійтеся довіряти себе професіоналам. Ми хочемо бачити Вас здоровими!

Фахівці

Хірург

Кардіолог

Отоларинголог (ЛОР)

Невролог

Гастроентеролог

Проктолог

Спеціалісти

Хірург, Ортопед, Травматолог, Нейрохірург, Отоларинголог (ЛОР), Невролог, Кардіолог, Гастроентеролог, Ендокринолог, Психіатр, Офтальмолог (окуліст), Проктолог, Спеціаліст УЗД, Судинний хірург

Відгуки про Центр медичних послуг "Меддопомога"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук