Медичний порталУстановиЗапоріжжяМедичний центр"Центр малоінвазивної проктології"
Центр малоінвазивної проктології

"Центр малоінвазивної проктології"

Медичний центр

вул. Брюллова, 6 , Запоріжжя, Запорізька область
+38 (061) 720-57-07
+38 (050) 579-02-05
info@proktolog.zp.ua
Сховати карту

Про установу

Не секрет , що проктологічні проблеми одні з найбільш інтимних в розділі медицини. І саме завдання кваліфікованого фахівця - проктолога максимально делікатно і грамотно підійти до вирішення Вашої проблеми. Познайомившись з однією з кращих клінік Запорізького регіону Ви переконаєтеся , що застосовувані тут європейські стандарти діагностики та лікування проктологічних хвороб гарантують Вам як етичний комфорт так і максимальний результат при найменших витратах часу і сил.

У розпорядженні " Центру малоінвазівой проктології " арсенал самих передових методів діагностики та лікування проктологічних хвороб з використанням унікальних авторських методик , а так само гідроколонтерапії , озонотерапії , герудотерапії .

Уважно ознайомившись з нашим сайтом Ви зможете грамотно підготуватися до прийому , розвіяти непотрібні домисли і сумніви , почерпнути правдиву інформацію про беспокоящей проблемі і різних способах її вирішення.

Ми проводимо діагностику і лікування більшості проктологічних захворювань , таких як геморой ( безопераційні методи з лігуванням внутрішніх вузлів латексними кільцями , інфрачервоної коагуляцією , оперативне лікування за суворими показаннями , операція Лонго ) , анальні тріщини ( інфрачервона та радіохвильова коагуляція ), гострий парапроктит і параректальні свищі , загострені кондиломи , епітеліальні куприкові ходи , поліпи і пр. Пропонуємо хірургічну естетичну корекцію періанальної зони , операції при ректо - вагінальних свищах , пластику сфінктера при недостатності , пластику ректоцеле .

Клініка надає останнє слово медичної техніки - капсульний ендоскоп Омом ® - новий сучасний метод діагностики захворювань шлунково -кишкового тракту за допомогою мініатюрної відеокапсули (анемії або шлунково -кишкові кровотечі неясного генезу , хвороба Крона , неспецифічний виразковий коліт , целіакія , ентерит , синдром роздратованого кишечника , підозра на доброякісні ( поліпи ) і злоякісні пухлини тонкого кишечника , в тому числі GIST і нейроендокринні , болі в животі неясного генезу , тривала діарея і втрата у вазі ) .

Обстеження проходить практично безболісно із застосуванням місцево - анестезуючих мазей.

Всі оперативні втручання проводяться за допомогою радіохвильового скальпеля " Сургитрон " фірми " Ellman International " ( США ).

Застосовувані сучасні безопераційні методики лікування дозволяють уникнути госпіталізації , хворобливих відчуттів , ускладнень , супроводжуються високим лікувальним і косметичним ефектом.

Надаване нами якість медичної допомоги , перевірене часом , переконає Вас у разі потреби вибрати нашу клініку !

Фахівці

Проктолог

Спеціалісти

Проктолог

Відгуки про "Центр малоінвазивної проктології"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук