Медичний порталУстановиКиївКлінікаЦентр лікування деформацій стопи доктора Буштрука А.М.
Центр лікування деформацій стопи доктора Буштрука А.М.

Центр лікування деформацій стопи доктора Буштрука А.М.

Клініка

Пр-кт Червонозоряний 17, 4-поверх , Київ, Київська область
Головний лікар
Буштрук Андрей Николаевич
Сховати карту

Про установу

Доктор Буштрук А. Н. з 2002 р. виконує оперативні втручання з приводу вальгусной деформації I пальця з поперечною распластанность переднього відділу стопи особам від 18 до 73 років з II-III ступенем патології, фіксація уламків у яких виконується за методикою, розробленою з використанням пластини з гвинтами.
Втручання проводиться під провідникової анестезією або загальним наркозом. I-ий етап полягає у виконанні тенотомії м'язи приводить I-й палець, поперечної капсулотомія, бурсоекзостозектомі і формування П-образного капсулах-апоневротического клаптя з широкою основою на основній фаланзі I-го пальця стопи.
Після операції на м'яких тканинах виконується кістково-пластична корекція I плеснової кістки аутотрансплантант: з медіального доступу на 10мм дистальніше суглобової щілини першого плюсне-клиновидного суглоба маятникової пилкою виконуємо поперечну остеотомії першої плеснової кістки. Після відведення дистального фрагмента I-й плеснової кістки в щілину між відламками вводимо кістковий аутотрансплантат.
Після корекції положення I-го пальця виконуємо остеосинтез першої плеснової кістки пластиною з гвинтами.
Пацієнтам з перших днів призначаємо ЛФК, магніто-лазеротерапію, з 2-3 дня дозволяється ходьба з милицями з дозованим навантаженням стоп, при цьому, до підошовної поверхні стоп фіксуємо ортопедичні устілки за допомогою еластичних бинтів. Як правило, повне навантаження дозволяється після трьох - чотирьох тижнів після операції.
Оцінювалися результати оперативного лікування вальгусной деформації першого пальця з поперечною распластанность переднього відділу стопи за функціональними, клінічним і рентгенологічним даними. Також була проведена порівняльна оцінка з іншими можливими способами корекційного остеосинтезу I-й плеснової кістки (гіпсової іммобілізацією кінцівки пов'язкою, спицями та гвинтами).
Всі пацієнти, які прооперовані з наведеної вище методикою працездатні вже через чотири - п'ять тижнів і повертатися до свого звичного способу життя. При використанні інших методик відновний період становив близько восьми - десяти тижнів. Основною відмітною ознакою використаної нами методики стала відсутність постіммобілізаціонних контрактур гомілковостопного суглоба і суглобів стопи, гіпотрофії м'язів стопи і гомілки.
Дані результати досягнуті за допомогою використання стабільно-функціонального остеосинтезу, відсутність іммобілізації кінцівки гіпсовою пов'язкою в період, після операції, і можливістю ранньої реабілітації пацієнта.

Фахівці

Ортопед

Травматолог

Спеціалісти

Ортопед, Травматолог

Відгуки про Центр лікування деформацій стопи доктора Буштрука А.М.

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук