Медичний порталУстановиДонецькСтоматологіяЦентр лазерної стоматології "Гарант"
Центр лазерної стоматології Гарант

Центр лазерної стоматології "Гарант"

Стоматологія

бульвар Шахтобудівників, 25-Б , Донецьк, Донецька область
+38 (062) 345-57-77,
+38 (062) 345-17-77
+38 (099) 000-02-05
Сховати карту

Про установу

Колектив центру нагороджений національними нагородами: орденом "Лідер України" і медаллю "Вища проба якості лікування" за високі професійні здобутки та високу якість медичних послуг.

Центр лазерної стоматології "Гарант" розташований на третьому поверсі окремо розташованої триповерхової будівлі. Загальна площа стоматологічного центру складає 300 м ².

Центр лазерної стоматології "Гарант" оснащений інноваційним комп'ютерним діагностичним обладнанням, які дозволяє поставити максимально правильний діагноз і спланувати ідеальний план лікування для кожного пацієнта.

Колектив центру нагороджений національними нагородами: орденом "Лідер України" і медаллю "Вища проба якості лікування" За високі професійні здобутки та високу якість медичних послуг.

Наші кабінети обладнані спеціальними внутрішньоротовими камерами, за допомогою яких кожен пацієнт зможе сам побачити стан зубів і оцінити результати лікування. Ми робимо все, щоб забезпечити виняткове поєднання якості, комфорту і сучасних методів лікування.

Комфорт, який ми створили в кабінетах клініки, допомагає подолати виникаючі страхи і сумніви. Дбайливе і трепетне ставлення персоналу клініки до кожного клієнта дозволяє повною мірою відчути професіоналізм і турботу.

Центр лазерної стоматології "Гарант" це повний спектр стоматологічних послуг, починаючи від діагностики і профілактики і закінчуючи всіма видами протезування та виправленням прикусу у дорослих і дітей.

З моменту відкриття стоматологічний центр "Гарант" придбав індивідуальність, великий досвід роботи, свою неповторну затишну домашню атмосферу, а найголовніше вдячних пацієнтів - те, що дійсно дорого для нас.

Наші пацієнти завжди залишаються задоволені не тільки якістю лікування, але і низькими цінами і наданими знижками.

До ювілею стоматологічного центру і нагородження орденом "Лідер України" і медаллю "Вища проба якості лікування" діють безпрецедентні знижки на всі види лікування та протезування зубів!

У стоматології "Гарант" створені всі умови для виключення можливості зараження вірусними і бактеріальними інфекціями. Пріоритет віддано одноразовим інструментам. У разі застосування багаторазового інструментарію обробка ведеться строго відповідно до cанітарно-епідеміологічні вимогами, під регулярним контролем СЕС, і включає в себе хімічну, термічну і бактерицидну обробку. Також проводиться обов'язковий контроль стерильності інструментів (система "Анти-СНІД", "Анти-Гепатит").

Центр лазерної стоматології "Гарант" має замкнутий цикл роботи: діагностика, профілактика, лікування, виправлення прикусу в будь-якому віці і протезування. Вам немає потреби шукати лікаря - універсала. Вам потрібно лише подзвонити і записатися на прийом в стоматологічний центр "Гарант"!

Персонал стоматології "Гарант" це висококваліфіковані лікарі-стоматологи, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації у провідних фахівців України!

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Центр лазерної стоматології "Гарант"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук