Медичний порталУстановиСімферопольМедичний центрЦентр лазерної мікрохірургії ока "ОКО ЦЕНТР"
Центр лазерної мікрохірургії ока ОКО ЦЕНТР

Центр лазерної мікрохірургії ока "ОКО ЦЕНТР"

Медичний центр

бульвар Леніна, 9 , Сімферополь, Крим
Пн-Пт: 9.00 - 16.00
+38 (0652) 78-82-88
+38 (050) 344-77-40
oko-center@mail.ru
Сховати карту

Про установу

ТОВ "Центр лазерної мікрохірургії ока" - "Око центр" (Сімферополь) - єдина в Криму офтальмологічна клініка, яка вирішує будь-яку проблему із зором, починаючи від елементарного підбору окулярів і закінчуючи складними операціями, такими як витреоретинальные втручання і эксимерлазерная корекція зору. Для цього в клініці "ОКО-центрі" зосереджені кращі фахівці офтальмології, так і найсучасніше обладнання останнього покоління.

"ОКО-центр" займається широким спектром високотехнологічних офтальмологічних послуг, включаючи такі, як: ультразвукова факоемульсифікація катаракти, лазерне та хірургічне лікування глаукоми і захворювань сітківки, лікування дитячих очних захворювань.

Вперше в Криму наш центр почав застосовувати новий метод лікування зору - нічну корекцію короткозорості або рефракційну терапію рогівки (CRT) .

Очолює колектив Расін Олег Григорович, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук.

Сьогодні центр - мікрохірургія ока, збагачена досвідом нового покоління фахівців-практиків. Лікарі першої та вищої категорії, кандидати медичних наук постійно вдосконалюють свою майстерність. Вони беруть участь у міжнародних конгресах, конференціях і семінарах, приносять в клініку нові знання і технології лікування та діагностики.

ВПЕРШЕ В КРИМУ - тільки в "ОКО центрі" - Ексимер-лазерна корекція зору
за методом PRK LASEK та LASIK.

Лазерна корекція зору на сьогоднішній день є самим прогресивним напрямком сучасної офтальмології. За допомогою новітніх методик можливе ефективне лікування короткозорості, далекозорості та астигматизму. При цьому результати лікування залишаються незмінними протягом усього життя.

ДІАГНОСТИКА ЗОРУ

Точна та своєчасна діагностика очних захворювань - перший крок до повноцінного зору. Висока ступінь точності досліджень гарантує виявлення найбільш складних патологій на будь-яких стадіях розвитку.

ВІЗОМЕТРІЯ - перевірка гостроти зору. Проводиться за допомогою фороптера і набору стекол (TOPCON ST-20).

АВТОРЕФРАКТОkeratoМЕТРИЯ - визначається ступінь і вид рефракції ока (в звичайних умовах і після розширення зіниці),фіксується відстань між зіницями, вимірюється радіус кривизни і діаметр рогівки. (Авторефрактокератометр RK 600).

БЕЗКОНТАКТНА ТОНОМЕТРІЯ - вимірювання внутрішньоочного тиску, не торкаючись очі, з високою точністю менше, ніж за 1 секунду. (Безконтактний пневмотонометрія Reichert At 555, США).

УЛЬТРАЗВУКОВЕ А і B-СКАНУВАННЯ - це визначення глибини передньої камери ока, товщини кришталика, довжини очного яблука і склоподібного тіла. А-сканування дає можливість оцінити прогресування короткозорості і точно розрахувати розмір штучного кришталика. Ультразвукове B-сканування призначений для дослідження внутрішніх структур ока при непрозорих середовищах (для діагностики відшарування сітківки, грубих змін склоподібного тіла, пухлин).(АВ-сканер Aviso).

БІОМІКРОСКОПІЯ - огляд переднього відрізка ока (повік, кон'юнктиви, рогівки, райдужної оболонки тощо) проводиться на щілинний лампі Xcel 400 slit lamp.

ПЕРИМЕТРІЯ - це дослідження меж поля зрения.Один з найбільш інформативних методів дослідження, що використовуються при постановці діагнозу глаукома, а також для оцінки ефективності лікування хворого.

ТОНОГРАФИЯ - вимірювання та запис внутрішньоочного тиску. Проводиться за допомогою спеціального приладу електронного тонографа. Триває кілька хвилин. Як правило тонография використовується для діагностики глаукоми та подальшим спостереженням за ефективністю проведеного лікування і перебігом хвороби. Сутність методу полягає в продовженій тонометрії (зазвичай 4 хв) з подальшим обчисленням основних показників гідродинаміки ока - коефіцієнта легкості відтоку (С) і хвилинного об'єму водянистої вологи (F). Коефіцієнт легкості відтоку показує, який обсяг рідини (у кубічних міліметрах) відтікає з ока в 1 хв на кожен міліметр ртутного стовпа фільтруючого тиску. Хвилинний об'єм водянистої вологи прямо пропорційний величині фільтруючого тиску.

На завершення діагностичного обстеження пацієнту розширюють зіниці медикаментозно і проводять стереоскопічний огляд очного дна, включаючи периферичні і найвіддаленіші його ділянки за допомогою спеціальних лінз

Що після діагностики?

Після ретельного і повного обстеження лікар проводить бесіду з пацієнтом і на підставі всіх даних призначає лікування.

ОПЕРАТИВНЕ ЛІКУВАННЯ

Центр - мікрохірургія ока на рівні використання сучасного обладнання, що дозволяє видалити помутнілий кришталик через мікророзріз 1,6-1,8 мм і встановити на постійне місце інтраокулярну лінзу (ІОЛ), без знеболюючих уколів і накладення швів. Хірургія катаракти проводиться методом факоемульсифікації з імплантацією ІОЛ. Як правило, операція проходить від 10-20 хвилин.

Хірургічне втручання проводиться з використанням одноразових видаткових матеріалів, у спеціалізованому операційному блоці з дотриманням всіх стандартів медичної діяльності, що забезпечує комфорт і безпеку пацієнтам. Штучні кришталики (ІОЛ) підбираються з урахуванням індивідуальних особливостей ока та потреб пацієнта. Проведення хірургії катаракти новим методом дозволяє швидко відновити зір, не потребує обмежень у способі життя.

Центр - мікрохірургія ока і якісна діагностика. Клініка надає сучасну офтальмологічну допомогу всім тим, хто її потребує. Для цього у нас є все - сучасні технічні можливості, ефективні методики, досвід і професіоналізм. Наш центр створений як медичний заклад нового типу, в діяльності якого гармонійно поєднуються традиції класичної медицини і новаторські технології сучасної офтальмології, дають відмінні результати!

Відгуки про Центр лазерної мікрохірургії ока "ОКО ЦЕНТР"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук