Медичний порталУстановиДонецькЛабораторіяЦентр лабораторної медицини "Біо-лайн"
Центр лабораторної медицини Біо-лайн

Центр лабораторної медицини "Біо-лайн"

Лабораторія

пр. Кремлівський, 12-А , Донецьк, Донецька область
Пн., Ср., Пт.:9.30- 12.30
Сховати карту

Про установу

"Біо - Лайн" - провідний центр лабораторної медицини в Донецькій області. Основний напрямок нашої діяльності - це широкий спектр досліджень , що включає всі розділи сучасної лабораторної діагностики ( загальноклінічні , гематологічні , біохімічні , імунологічні , мікробіологічні та молекулярно- генетичні дослідження ) . Крім того , ми здійснюємо підтримку наукових досліджень у галузі медицини , а також надаємо методичну допомогу клініко- діагностичним лабораторіям Донецької області.

Основним принципом нашої роботи є орієнтація на виняткову якість і достовірність , які забезпечуються поєднанням сучасного технологічного обладнання та високої кваліфікації команди фахівців .

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ :

"Біо -Лайн" оснащений високотехнологічним обладнанням провідних фірм- виробників США , Франції , Австрії , Японії , Швейцарії та інших країн , що забезпечує широкі діагностичні можливості і виключає помилки, пов'язані з "людським фактором " .

Біо- Лайн використовує тест -системи тільки провідних світових виробників , не застосовує сумнівні та незареєстровані на території України реагенти.

Таким чином , обладнання та технології , використовувані нами , забезпечують рівень якості , що відповідає всім міжнародним стандартам , що підтверджується результатами участі "Біо - Лайн" у програмах зовнішньої оцінки якості лабораторних досліджень.

ПРОФЕСІЙНА КОМАНДА :

Ідея створення нашого центру належить кращим фахівцям в області лабораторної діагностики , що має багаторічний досвід роботи у провідних клініках і дослідницьких центрах України та Росії. Всі провідні фахівці " Біо- Лайн" - лікарі - лаборанти вищої категорії , в тому числі 4 кандидата медичних наук, що мають наукові роботи і патенти.

ПРОФЕСІЙНІ ЗВ'ЯЗКУ :

Співробітники " Біо- Лайн " працюють у тісному взаємозв'язку з провідними медичними та науковими організаціями Донецької області та України , серед яких Донецький Національний медичний університет , лабораторна служба Донецького обласного клінічного територіального медичного об'єднання ( ДОКТМО ) (входить в 5 найкращих лабораторій України в 2010р.) , Український Референс- центр з клінічної лабораторної діагностики (м.Київ) та ін

Поєднання великого практичного досвіду нашої команди і тісної взаємодії з науково -медичними центрами дозволяє нам не тільки якісно виконувати дослідження , а й допомагати лікарям різних спеціальностей в призначенні досліджень та інтерпретації їх результатів.

Ми не зупиняємося на досягнутому , використовуємо новітні наукові розробки , відкриті для спілкування та співпраці.

Спеціалісти

Лаборант

Відгуки про Центр лабораторної медицини "Біо-лайн"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук