Медичний порталУстановиВінницяКосметологіяЦентр краси та здоров'я "Бажання"
Центр краси та здоров'я Бажання

Центр краси та здоров'я "Бажання"

Косметологія

вул. Стуса, 9 , Вінниця, Вінницька область
Сховати карту

Про установу

Запишіться на безкоштовну консультацію до лікаря дерматокосметологу вже сьогодні!

Елос (Elos) епіляція

Елос (elos) епіляція - найсучасніша, ефективна та безпечна система видалення волосся. Більшість наших пацієнтів домагаються повного припинення росту волосся, або істотно знижують їх зростання. Ефективність елос епіляції залежить від регулярності впливу, властивостей волосяного покриву, гормональних, генетичних причин і супутніх станів. У процесі процедури волосяний фолікул руйнується під одноразовим дією енергії високочастотного світлового імпульсу і струму (наприклад, лазерна епіляція заснована на одному виді енергії). Процес епіляції досить спокійний і комфортний (навіть видалення волосся на обличчі). Перед сеансом елос епіляції лікар-дерматокосметолог збирає детальну інформацію про стан здоров\\\'я пацієнта, його тип шкіри, колір волосся. Ви лягаєте на зручне крісло, що враховує анатомічні вигини тіла, одягаєте темні окуляри, Вашу шкіру захищають спеціальним прозорим охолоджуючим гелем, через який проходить світло. Лікар - дерматокосметолог обробляє поверхню шкіри сильними і короткими спалахами світла, які руйнують волосяні фолікули.

Переваги Елос епіляції

Технологія епіляції ELOS набагато ефективніше й комфортніше в порівнянні з іншими видами епіляції, бо еЛОС-епіляція - це не фотоепіляція і не лазерна епіляція, а поєднання одразу двох видів енергій. Таке спільне дію дозволяє найбільш точно руйнувати структуру волосся, припиняючи його зростання. На сьогоднішній день еЛОС-епіляція визнана в усьому світі як один з найбезпечніших методів епіляції. ЕЛОС-епіляція підсумовує всі переваги існуючих технологій - фотоепіляції, лазерної епіляції, електроепиляции, поєднує електричну і оптичну енергію. У процесі процедури волосяний фолікул руйнується під одноразовим дією енергії високочастотного світлового імпульсу та струму.

Чи є гарантія позитивного результату?

Результат еЛОС-епіляції залежить в основному від підбору оптимальних параметрів для епіляції. Це залежить не тільки від фахівця, але і від вашого порогу чутливості. Також важливо дотримуватися інтервал між процедурами.

Рекомендовані інтервали між процедурами - 1 - 2 місяці, але занадто часте проведення процедур може знизити ефективність лікування.

Загальний курс складає 6 - 8 сеансів.

Елос омолодження

Елос (Elos) Омолодження - це лікувальна процедура для профілактики та усунення вже наявних проявів старіння шкіри. По ефективності впливу, дана процедура не знає собі рівних, є приємною і безболісною. Альтернативи елос омолодження сьогодні немає. Це сама щадна і коректна методика омолодження: безопераційної підтяжки шкіри обличчя, грудей, вік, лоба, щік і позбавлення від дефектів шкіри. Ефективність процедури елос омолодження полягає в з\\\'єднанні двох видів енергії - оптичної та електричної. Поєднання цих енергій активізує синтез колагену і еластину самою шкірою, впливаючи одночасно на глибокі і поверхневі шари дерми, не порушуючи при цьому цілісність шкірного покриву. Лікувальна дія елос омолодження проявляється також у прискоренні процесу загоєння, лікуванні проблемної, жирної шкіри, шкіри з акне. Процедура інтенсивного світлового впливу стимулює вироблення колагену, тому після процедури тонус і пружність шкіри значно підвищується. Результат видно вже після 3-4 процедури, але навіть одна процедура дає видимий ефект.

Лікування куперозу

Купероз - судинне захворювання шкіри, при якому на ній з\\\'являються «судинні зірочки», сіточки розширених капілярів.

Причини виникнення куперозу різні: це фізичні навантаження, вплив високих і низьких температур, ультрафіолету, гормональний дісбалансорганізма, прийом гормональних контрацептивів, вегетосудинна дистонія, захворювання печінки, неправильне застосування косметичних засобів, а також спадкова схильність до зниження еластичності кровоносних судин. Світла і тонка суха шкіра особливо схильна до цього недугу.

Найчастіше судинні сіточки розташовуються на обличчі - в області крил носа, підборіддя, щік, іноді на шкірі ніг. Вони можуть бути будь-якого кольору - від блідо-червоного до синювато-червоного, а тому різко виділяються на тлі здорової шкіри.

Купероз, як і будь-яке інше захворювання, вимагає спеціального лікування. Чим раніше воно буде розпочато, тим простіше буде позбутися від судинних сіточок. В даний час застосовуються різні методики, тип яких залежить від ступеня тяжкості захворювання. Іноді буває достатньо використання спеціальних косметологічних засобів, що роблять антикуперозний ефект (це різноманітні тоніки, сироватки, креми, маски і т. д.). Застосовуються методи фототерапії, лазерне лікування, озонотерапія, хімічні пілінги. Результати їх закріплюються за допомогою застосування косметичних засобів, прийому деяких препаратів (вітамінів C, K, рутина), проходження косметичних салонних процедур (наприклад, мезотерапії).

Однак найбільш ефективним і безболісним методом лікування є лікування за допомогою еЛОС процедур.

Сьогодні в салоні «Бажання» використовується останнє досягнення естетичної медицини для лікування куперозу - еЛОС-коагуляція, яка всього за кілька процедур здатна назавжди позбавити вас від судинних сіточок в будь-якій області на обличчі і тілі. В основі дії цього приладу - технологія ELOS (еЛОС). ELOS є самою останньою розробкою в медичній косметології. Тепер ви можете забути про операції, склеротерапії та лазері.

Апарат впливає на судини через шкіру. Мета впливу - спаяти розширені капіляри. Через деякий час вони зникають.

Цей метод практично не має протипоказань і нетравматичен. У процесі лікування куперозу цим чарівним приладом не робиться жодного розрізу. А багато пацієнтів рекомендують пройти лікування цим методом своїм друзям і знайомим - настільки вражаючий результат.

Для ідеального результату у видаленні судинних зірочок знадобиться всього кілька сеансів. Результат - чудова, здорова шкіра!

ELOS видалення пігментації (пігментних плям) на обличчі й тілі

Пігментні плями, нерівний колір особи, серйозна проблема, яка псує зовнішній вигляд шкіри. Застосування косметичних засобів не завжди допомагає позбутися нерівного кольору шкіри обличчя або тіла.

У медичній косметології існує широкий спектр методів щодо усунення пігментації шкіри і нерівного кольору - професійна косметика, з відбілюючим ефектом, і апаратна косметологія, яка усуває пігментацію назавжди і на всіх шарах шкіри.

Один з ефективних та інноваційних методів усунення пігментації це ELOS видалення пігментації. Метод ELOS видалення пігментації розроблений ізраїльськими лікарями, які запропонували застосовувати поєднання інфрачервоного світла і біполярного радіохвильового струму, покладаючись на досвід лікування пацієнтів, після частого знаходження на сонці.

Метод ELOS видалення пігментації заснований на двофазному впливі на пігмент. Спочатку відбувається вплив інфрачервоним світлом, який нагріває пігментні клітини, потім у нагріті клітини йде радіохвильової біполярний струм, який остаточно руйнує пігмент.

Завдяки застосуванню методу ELOS видалення пігментації можна домогтися не тільки цілковитого усунення пігменту або нерівного кольору шкіри, але і попередити його подальшого виникнення.

Процедура безболісна, так як метод має спеціальну додаткову технологію охолодження. Проведення процедури не вимагає зміни звичайного способу життя Ви можете пройти процедуру і після неї займатися звичними справами.

Під пігментацією найчастіше мають на увазі коричневі або світло-коричневі плями, в деяких випадках злегка піднімаються над поверхнею шкіри і супроводжуються потовщенням рогового шару. За пігментацію шкіри відповідають меланоцити - клітини, що виробляють пігмент шкіри - темний пігмент меланін. Його локальний надлишок або нестача в певних ділянках шкіри і викликає естетичний дефект.

Спеціалісти

Косметолог, Дерматолог

Відгуки про Центр краси та здоров'я "Бажання"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук