Медичний порталУстановиДніпропетровськКосметологіяЦентр косметології "Лінія"
Центр косметології Лінія

Центр косметології "Лінія"

Косметологія , Діагностичний центр

вул. Шевченка, 20 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
+38 (0562) 47-29-22
+38 (0562) 46-03-83
+38 (096) 053-42-20
+38 (050) 851-67-86
Сховати карту

Про установу

 

Однією з головних завдань керівництво центру вважає забезпечення високого рівня сервісу і якості пропонованих послуг. Наші спеціалісти - знавці своєї справи, першокласні професіонали. Лікарі, косметологи, майстри масажу - всі вважають своїм професійним обов'язком постійно підвищувати кваліфікацію, вдосконалювати свої уміння і навички, щоб обслуговувати Вас як можна краще. Фахівці центру беруть участь в міжнародних симпозіумах, конгресах по естетичній медицині і прикладної косметології, семінарах і майстер - класах. Ми робимо все можливе, щоб не відставати від тенденцій в косметології, дізнаватися про всі інновації та впроваджувати їх у нашому центрі. Приходьте і переконайтеся в цьому самі.

Секрет Вашого чудесного преображення - це 13-річний практичний досвід, удостоєний прекрасними результатами і вдячністю клієнтів. Ми заощадимо Ваш час! У нас Ви можете отримати весь комплекс послуг по догляду за своєю зовнішністю-від процедур по корекції фігури, інтенсивного курсу по омолодженню шкіри обличчя до апаратного педикюру з нейл-дизайном. Ми працюємо для Вас - поетапна оплата, знижки, карти постійних клієнтів. До дня вашого народження ви обов'язково отримаєте подарунок - безкоштовну процедуру.

Незалежно від того, хлопчик це чи дівчинка, багато підлітки мають серйозні проблеми з висипаннями на шкірі. Велика кількість батьків проходили ці муки. Це сумний період, який неприємний дітям теж. Найприкріше, якщо і ті і інші не поставляться до цієї проблеми уважно, ускладнення і трудноисправимые естетичні дефекти можуть залишитися на обличчі на все життя. Багаторічний досвід роботи нашого центру з "проблемниками" (так часто називають молодих людей з висипаннями косметологи) дозволяє з упевненістю сказати - ми можемо допомогти. Головне-не запускати і вчасно діагностувати захворювання шкіри. Крім того, для студентів діють особливі умови в ціновій політиці центру.

Яка жінка не мріє про струнку і красиву фігуру? Процедури для тіла є одними з найбільш затребуваних в центрі апаратної косметології "Лінія". Фахівці центру вважають, що за допомогою комплексних програм для тіла, що включають косметичні та апаратні методики, можна перетворити мрію в реальність. Після проходження курсу пацієнт знаходить гармонію душі і тіла.

Приємні емоції і прекрасне самопочуття, а головне, яскравий результат - ось що чекає клієнта при проходженні процедур в центрі "Лінія".

Фахівці

Косметолог

Дерматовенеролог

Спеціалісти

Косметолог, Дерматолог, Спеціаліст УЗД, Гінеколог, Уролог, Мамолог, Онколог, Терапевт, Дерматовенеролог

Відгуки про Центр косметології "Лінія"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук