Медичний порталУстановиОдесаКосметологіяЦентр косметології "Аура Одеса"
Центр косметології Аура Одеса

Центр косметології "Аура Одеса"

Косметологія

вул. Армійська, 11 , Одеса, Одеська область
+38 (048) 787-88-89
+38 (050) 317-67-67
Сховати карту
Філії:
Центр косметології "Аура"
вул. Герцена, 17-25
Центр косметології "Аура"
вул. Б.Хмельницького, 10
Центр косметології "Аура"
Голосіївський пр-т, 27

Про установу

Центр косметології "Аура" - мережа Центрів сучасній косметології. Ми успішно працюємо в Києві, в Одесі та Чернігові. У наших центрах Вам запропонують кращі хірургічні методи естетичної медицини для обличчя і тіла! Наші лікарі використовують найсучасніші технології та обладнання, що дозволяє вирішувати більшість естетичних проблем (небажане волосся, надмірна вага, целюліт, вікові зміни, шкірні проблеми і т.д.) без застосування пластичної хірургії.

У нашому арсеналі - лазерна епіляція, лазерна шліфовка, лазерне омолодження, апаратна косметологія, мезотерапія, контурна пластика, миостимуляция, пресотерапія, а так само обгортання і масаж.

Наші центри оснащені найсучаснішим інноваційним обладнанням. Нами успішно застосовуються комплексні програми лазерної епіляції, програми з корекції ваги та лікування целюліту.

Ми застосовуємо інноваційні розробки в сфері лазерних технологій: діодний лазер "Медіостар XT" / MeDioStar XT / (Німеччина) і лазер для безоперационного омолодження MCL-30 Dermablate (Німеччина).

Для лікування целюліту нами застосовується унікальний апарат "ВелаШейп"/Vela Shape/ компанії SYNERON MEDICAL (США).
Кожен косметолог Центру "Аура" має вищу медичну освіту, а також сертифікат для роботи на лазерному обладнанні.

Ми гарантуємо очевидну якість лазерних і косметологічних процедур і пропонуємо Вам лояльні ціни, надвигідно акції, популярні комбіновані програми лазерної епіляції, ексклюзивні комплексні антицелюлітні програми, накопичувальні знижки.

Спеціалісти

Косметолог

Відгуки про Центр косметології "Аура Одеса"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук