Медичний порталУстановиКиївКосметологіяЦентр косметології "Аура"
Центр косметології Аура

Центр косметології "Аура"

Косметологія

Голосіївський пр-т, 27 , Київ, Київська область
+38 (044) 361-07-47
+38 (044) 52-44-100
Головний лікар
Берёзкина Татьяна Владимировна
Сховати карту
Філії:
Центр косметології "Аура"
вул. Герцена, 17-25
Центр косметології "Аура"
вул. Б.Хмельницького, 10

Про установу

Центр косметології "Аура" - мережа Центрів сучасній косметології. Ми успішно працюємо в Києві, в Одесі та Чернігові. У наших центрах Вам запропонують кращі хірургічні методи естетичної медицини для обличчя і тіла! Наші лікарі використовують найсучасніші технології та обладнання, що дозволяє вирішувати більшість естетичних проблем (небажане волосся, надмірна вага, целюліт, вікові зміни, шкірні проблеми і т.д.) без застосування пластичної хірургії.

У нашому арсеналі - лазерна епіляція, лазерна шліфовка, лазерне омолодження, апаратна косметологія, мезотерапія, контурна пластика, миостимуляция, пресотерапія, а так само обгортання і масаж.

Наші центри оснащені найсучаснішим інноваційним обладнанням. Нами успішно застосовуються комплексні програми лазерної епіляції, програми з корекції ваги та лікування целюліту.

Ми застосовуємо інноваційні розробки в сфері лазерних технологій: діодний лазер "Медіостар XT" / MeDioStar XT / (Німеччина) і лазер для безоперационного омолодження MCL-30 Dermablate (Німеччина).

Для лікування целюліту нами застосовується унікальний апарат "ВелаШейп"/Vela Shape/ компанії SYNERON MEDICAL (США).
Кожен косметолог Центру "Аура" має вищу медичну освіту, а також сертифікат для роботи на лазерному обладнанні.

Ми гарантуємо очевидну якість лазерних і косметологічних процедур і пропонуємо Вам лояльні ціни, надвигідно акції, популярні комбіновані програми лазерної епіляції, ексклюзивні комплексні антицелюлітні програми, накопичувальні знижки.

Відгуки про Центр косметології "Аура"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук