Медичний порталУстановиХарківСтоматологіяЦентр клінічної стоматології
Центр клінічної стоматології

Центр клінічної стоматології

Стоматологія

вул. Бориса Чичибабіна, 8 , Харків, Харківська область
Пн.-Пт.: 9.00 - 19.00 Сб.: 10.00 - 19.00
+38 (057) 705-22-17
info@dentalcentr.com
Головний лікар
Левин Борис Владимирович
Сховати карту

Про установу

 

Стоматологічна клініка ЦКС розташована в центрі Харкова, неподалік від Держпрому. Ми надаємо послуги вже більше 10 років. Протягом усього періоду існування нашої клініки ми надаємо всі види стоматологічної допомоги: естетична стоматологія, лікування зубів, пародонтология, протезування, стоматологічна імплантація, ортодонтичне лікування.

Сьогодні ЦКС - Центр клінічної стоматології - це поєднання сучасного обладнання та найпрогресивніших технологій, які чудово себе зарекомендували. У нашій клініці пацієнти мають можливість скористатися самими передовими досягненнями сучасної стоматології, як в області діагностики, так і в області лікування.

Центр клінічної стоматології - це уважне ставлення до пацієнтів, професіоналізм і порядність. Ми трудимося над тим, щоб Ваше лікування було без болю, комфортним, надійним, безпечним для здоров'я. Щоб постійно бути на гребені хвилі і в курсі всіх тенденцій сучасної стоматології наші лікарі регулярно відвідують конгреси та форуми. Ми не тільки переймаємо і впроваджуємо в роботу досвід колег з-за кордону, а й самі творчо ставимося до своєї роботи, займаючись науковою та дослідницькою роботою. На базі ЦКС опубліковано 16 наукових і практичних робіт у сучасних стоматологічних виданнях з різних розділів стоматології.

 

Спеціалісти

Стоматолог, Ортопед, Ортодонт, Хірург

Відгуки про Центр клінічної стоматології

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук