Медичний порталУстановиКиївКлінікаЦентр клінічної медицини "Clinicist"
Центр клінічної медицини Clinicist

Центр клінічної медицини "Clinicist"

Клініка

пр-т. Червонозоряний, 17 , Київ, Київська область
Пн-Нд: 9.00 - 19.00
+38 (044) 599-50-89
+38 (067) 797-39-39
info@clinicist.com.ua
Сховати карту
Філії:

Про установу

Clinicist - це не просто клініка, це унікальне об'єднання лікарів високого класу в галузі практичної хірургії.
Кожен наш співробітник є практикуючим фахівцем, має кваліфікаційну категорію і веде науково-дослідну роботу за своєю спеціалізацією, тим самим повністю відповідаючи званням - клініцист.
Наші пацієнти ні на хвилину не втрачають особистий контакт з лікуючим лікарем. Якщо Вам потрібна термінова консультація - телефонуйте в будь-який час дня і ночі!
Ми також співпрацюємо з реабілітаційними центрами, клініками естетичної медицини і апаратної косметології, кабінетом діабетичної стопи.
Ще однією нашою перевагою є співпраця з професорсько-викладацьким складом провідних медичних університетів і клінік України. Ми об'єднали практичну медицину і новітні наукові розробки провідних фахівців.
Застосовуючи на практиці всі накопичені знання і досягнення сучасної світової медицини та напрацьований клінічний досвід вітчизняних вчених, дотримуючись стандартів ВООЗ, ми змогли розробити методики ефективного, комфортного і доступного діагностування та лікування. Працюючи на базі клініки Медбуд, що має в своєму розпорядженні сучасну операційну, оснащену високоточним обладнанням, і комфортне стаціонарне відділення, ми проводимо всі види оперативних втручань.

Спеціалісти

Травматолог, Ортопед, Хірург, Нейрохірург, Судинний хірург, Реабілітолог, Уролог, Спеціаліст МРТ, Отоларинголог (ЛОР)

Відгуки про Центр клінічної медицини "Clinicist"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук