Медичний порталУстановиКиївМедичний центрЦентр жіночого здоров'я "ДіваМед"
Центр жіночого здоров'я ДіваМед

Центр жіночого здоров'я "ДіваМед"

Медичний центр , Лікувально-діагностичний центр

вул. Урлівська, 11/44 , Київ, Київська область
понеділок-субота: 08:00 - 20:00 субота: 10:00 - 18:00
+38 (044) 585-08-88
+38 (067) 585 83 84
info@divamed.com.ua
Сховати карту

Про установу

Це медична клініка, де кваліфіковані лікарі допоможуть у вирішенні багатьох хвилюючих Вас проблем.  Широкий спектр медичних послуг  клініки дозволяє отримати повну та якісну медичну допомогу в області:

Консультаціі та амбулаторне лікування:

  •     Акушерство і гінекологія
  •     Кардіологія
  •     Неврологія
  •     Терапія
  •     Ендокринологія
  •     Сімейна медицина
  •     Онколог-мамолог


Ультразвукова діагностика
Загальна діагностика
Лабораторні дослідження

Центр жіночого здоров’я «ДіваМед» гарантує професіоналізм лікарів, індивідуальний підхід, уважне ставлення до кожного пацієнта. У нашій клініці є можливість в одному місці проконсультуватися у необхідних спеціалістів, здати будь-які медичні аналізи та отримати лікування, що позбавить Вас стомлюючого відвідування різних медичних центрів у пошуках потрібного лікаря та зекономить ваш час.

З лікуючим лікарем медичного центру Ви зможете обговорити хвилюючі Вас питання та проблеми, скласти індивідуальний план попереднього обстеження, необхідних консультацій і наступного лікування.

Досвід наших лікарів дозволяє використовувати в роботі всі можливі сучасні традиційні  методи лікування. Спеціалісти центру працюють на основі наказів та рекомендацій МОЗ України, керуються рекомендаціями ВОЗ, рекомендують обстеження в тих об\\\'ємах і тими методами, яких достатньо для розуміння будь-якому традиційно практикуючому лікарю у світі. Це в тій же мірі стосується використання лікарських засобів.

Попередній запис забезпечує прийом лікарем у зручний, визначений Вами час. Зателефонуйте у центр жіночого здоров’я «ДіваМед» та поставте запитання, які Вас цікавлять. Контактну інформацію для запису на прийом і схему проїзду до медичного центру можна знайти тут.

Відгуки про Центр жіночого здоров'я "ДіваМед"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук